Autor Téma: Centrovani zadni kyvky  (Přečteno 110 krát)

Offline gammar

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 120
  • Karma: 0
Centrovani zadni kyvky
« kdy: Včera v 10:04:19 odpoledne »
Ahoj, omylem jsem pri demontazi motoru povolil i ulozeni zadni kyvky a ted ji nemuzu pritahnout. Z manualu a obrazku prurezu jsem pochopil, ze to funguje takto. Z prave strany je dlouhy sroub, ktery jde skrz az do elementu na druhe strane. Ten element je natocen a zajisten v zavitu primo v ramu. Centrovani funguje tak, ze sroub je povoleny, (nevim o kolik ) a element v ramu se utahuje tak dlouho, az se dotkne kyvky. Pak se prida jeste ctvrt otacky, pridrzi se a dlouhy sroub se utahne na 100 Nm. Pak se utahne zajistovaci krouzek.
Kdyz ale sroubuji ten element, tak se zda, ze je uz dost zapusten v ramu, ale jeste se nedotyka te kyvky, klade to odpor a nechci vic zabrat, je to v hliniku.
Chybi tak 3 mm k dotyku a zaroven jsem si vsiml, ze mi nejspise vypadla podlozka  o sile 2 mm, ktera je tam dle rozpisu dilu.
Chapu spravne, jak to ma fungovat? Kdyz se podivate u sebe, jak hluboko v ramu mate ten elemnt zatoceny? Na fotce v manualu vypada, ze je zatocen zaroven s ramem, neni utopen ale ja uz vidim tal 8 az 10 mm zavitu.