Autor Téma: ROZVODY  (Přečteno 20575 krát)

Offline remi700

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 6
Re:ROZVODY
« Odpověď #15 kdy: Březen 20, 2015, 12:07:01 odpoledne »
Ahoj chlapi
Tak jak jsme řešili délku rozvoďáku, poprosim o jednu radu. Další :-[ Je možné, aby se ten zmetek vytahal pouze v jednom místě? Já ten dojem mám. V celém obvodu otáčení dobrý, ale v jednom bodě má vůli jako k... Většinou se vytahá rovnoměrně, nebo né s takovým rozdílem, ne? :P Pokusím se dát fotky...
Když zjistím jak :-S

dzonyy

  • Host
Re:ROZVODY
« Odpověď #16 kdy: Březen 21, 2015, 10:46:00 odpoledne »
Ahoj chlapi
Tak jak jsme řešili délku rozvoďáku, poprosim o jednu radu. Další :-[ Je možné, aby se ten zmetek vytahal pouze v jednom místě? Já ten dojem mám. V celém obvodu otáčení dobrý, ale v jednom bodě má vůli jako k... Většinou se vytahá rovnoměrně, nebo né s takovým rozdílem, ne? :P Pokusím se dát fotky...
Když zjistím jak :-S

Ahoj,

nie, nie je možné aby sa reťaz vyťahala len v jednom mieste. Ty asi myslíš, že pri pretáčaní motora je v jednom mieste reťaz volná, však ? Ale to súvisí s činnosťou (konštrukciou) štvordobého motora.

Offline remi700

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 6
Re:ROZVODY
« Odpověď #17 kdy: Březen 22, 2015, 03:51:23 odpoledne »
Tak něco jsem myslel. Jen je mi divné,  že v tom jednom místě má tendence vyjíždět ze zubů :-/ a pak to s cvaknutím opět zaskočí. Přijde mi to trochu moc volné.

dzonyy

  • Host
Re:ROZVODY
« Odpověď #18 kdy: Březen 22, 2015, 06:41:30 odpoledne »
Neboj, nie je to chyba. Je to spôsobené, že chýba tlak oleja v napináku.

Offline remi700

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 6
Re:ROZVODY
« Odpověď #19 kdy: Březen 22, 2015, 07:04:40 odpoledne »
;-) já vim, bez tlaku bude volnější. Nicméně mě překvapilo, že tolik a pouze v jednom bodě :-) Přetěsním to víko a snad to bude v poho. Žádné hrdinství... Dík za odpověď ;-)

Nora

  • Host
Re:ROZVODY
« Odpověď #20 kdy: Březen 29, 2015, 10:55:25 dopoledne »




Suzuki LS650 najeto 61tis., rozměr řetězu identický s Rotaxem, napínák na posledním zubu.

zdeno255

  • Host
Re:ROZVODY
« Odpověď #21 kdy: Listopad 05, 2016, 08:48:24 odpoledne »
Neviete aký je priemer gumičky alebo O krúžku na hydraulickom napináku? Mám jedno Pegaso IE a tam gumička vôbec nebola a preto na voľnobehu cinkala-hrkotala  reťaz (za studena menej, po zohriatí na voľnobehu skoro stále). Vyfuková vačka posunutá asi o 1 zub. Ešte demontáz hlavy pretože dymila a bolo cítiť olej. Niet nad dobrych mechanikov  >:(

Pavel

  • Host
Re:ROZVODY
« Odpověď #22 kdy: Leden 07, 2019, 06:31:17 odpoledne »
Koupil sem motorku měla najeto poctivejch 27000tkm asi to lechtal páč rozvod o dva zuby na sacím preskocenej...prasklý vodítko zadni a páč motka stala 4roky tak rozleptané gufera na ventilech....zakarbonovano fest....teď srovnána hlava nový těsnění gufera na ventilech ....skládám to popisovat co sem s ní zažil víc je na dýl....měnil sem skoro vše co zminujou ve fóru ...teď stav nový mozky...nikasil úplně vistavni...a rozvodak vytahanej jak kšandy o proti DiD snad o 1,5cm....ani to se starým rozvodak nevycházelo na rysky

Pavel

  • Host
Re:ROZVODY
« Odpověď #23 kdy: Leden 07, 2019, 07:04:00 odpoledne »
Ten o kroužek tam taky nemám asi tam bejt nemá si myslím mrkni na partsdepot nejni na něm nic...je to mazací drážka....novej rozvodak je nasponovanej už tak super a nepřeskočí ani bez napínáku a jak dostane napínák tlak tak nema proč hrkat páč je vysunutej minimálně....tohle je nejhorší typ rozvodovyho řetězu co snad kdo kdy vymyslel když to podtačej lidí tak ho vytahaj hned

Offline JIRKAOLO

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 206
  • Karma: 1
Re:ROZVODY
« Odpověď #24 kdy: Leden 07, 2019, 07:59:32 odpoledne »
PEGASO se podtacet v podstatě nedá pod 3000 otáček se nedá ani jezdit !

Offline gigi650

  • Častý návštěvník
  • ***
  • Příspěvků: 459
  • Karma: 8
Re:ROZVODY
« Odpověď #25 kdy: Leden 08, 2019, 06:17:24 odpoledne »
No,to bys viděl!  ;)

speed13

  • Host
Re:ROZVODY
« Odpověď #26 kdy: Leden 08, 2019, 07:37:17 odpoledne »
To vše na 27000km, to snad není možné??

Pavel

  • Host
Re:ROZVODY
« Odpověď #27 kdy: Leden 09, 2019, 06:29:59 odpoledne »
Fakt ciselnik v tachometru krásne vedle sebe..defakto nepoložený neposkrabany pěkný moto z Itálie ale když sem to poprvé startoval už se mi to zdálo divný...v nádrži voda .. mrtě...ona stala 4roky někde v garáži než mi ji přivezli prej ještě v tom je benzín😀 a vona černá voda,pak šla dolů hlava poprve dál sem nový vodítko skousel srovnat časování a nevycházelo mi to tak sem koupil novej řetěz a úplně přesně na farmách rozvodový kola....no chvíli to jelo než to začlo házet olej do vejfuk tak hlava znova dolů odkarbonovat novy gufera udělat sedla ventilů a z Iva do kupy...když sem ji koupil jela jako jawa350,možná ani ne...dneska de po zadním a i inducka mi odešla ale to možná kuli svíčce ....  tak teď tam je  z tuona a šlape to jako víno