Registrace

1. Pegasoclub.cz jsou webové stránky a diskuzní fórum primárně zaměřené na motocykly Aprilia Pegaso a všeobecná diskuze okolo nich.

2. Neporušujte zákony ČR a zemí EU, k porušování nenabádejte ani nepište, jak jste zákon porušili či porušujete.

3. Chovejte se slušně, jste zde na návštěvě. Zakázány jsou vulgarity, urážky a útočné chování. Při porušení tohoto pravidla budete vyloučeni stejně jako provokatéři ihned, bez napomínání.

4. Bez svolení administrátora fóra je povolena jen soukromá inzerce v burze, která se musí týkat motorek a věcí přímo souvisejících. Je přísně zakázáno odesílat hromadně jakékoliv nabídky nebo poptávky do soukromých zpráv uživatelů. V případě zájmu o komerci kontaktujte administrátora.

5. Dále je zakázáno, bez souhlasu administrátora, dělat reklamu na jiná diskusní fóra nebo stránky, které je přímo či nepřímo propagují.

6. Pište k tématu, měníte-li téma, založte nové, nezakládejte duplicitní téma - bude smazáno nebo uzamčeno. Samostatný smajlík jako odpověď nebo odpovědi typu "děkuji za vysvětlení" nemají informační hodnotu - chcete-li poděkovat, učinte tak v PM.

7. Než se zeptáte, použijte funkci vyhledávání - zeptá-li se někdo na něco, co zde již bylo řešeno, neodpovídejte "hledej", neodpovězte raději vůbec, nebo vložte link k již existujícímu threadu.

8. Šetřete s citacemi, tzn. necitujte těsně předcházející příspěvky a vyvarujte se mnohonásobných (vnořených) citací. Pokud už chcete citovat, smažte vše, co nesouvisí s vaší odpovědí.

9. Jste-li napomenuti moderátorem/administrátorem, nereagujte na toto do vlákna, ale do soukromé pošty. Zatímco vaše napomenutí je pro ostatní výchovné, reakce na něj zbytečná. Při porušení tohoto pravidla budete vyloučeni ihned, bez napomínání. Za napomenutí považujte i smazání Vašeho příspěvku (poněvadž mazány jsou převážně jen příspěvky, jež odporují pravidlům fora či legislativě ČR, popřípadě příspěvky s nulovou informační hodnotou)

10. Porušuje-li někdo pravidla, neupozorňujte ho na to ve fóru. Pokud vám to vadí a nevšimnou si toho moderátoři, upozorněte je pomocí soukromé zprávy nebo použijte tlačítko „oznámit moderátorům“

11. Dodržujte tato pravidla, za jejich porušování budete napomenuti, za opakované prohřešky vyloučeni.