Srazy klubu a cestování > Cestopisy

KRKONOŠE

(1/5) > >>

Jarda:
Ahoj kamarádi,
v so(26.9.) jsem se zůčastnil s kamarádem Peťanem(anituk) orientačního závodu po Krkonoších(Jizerských horách).
Trať dlouhá cca140km obsahovala různé úkoly,trasa Jilemnice-Kořenov-Nové Město p.Smrkem-PL-Harrachov-Jilemnice.
Myslím že se nám vedlo dobře jelikož náš výsledný čas 2hod41min(4.místo z 20 posádek) zaostával na zlatou pozici jen o 3minuty!!
Klobouk dolů před Peťanem který vlezl do studené Jizery aby jsme měli splněné všechny úkoly.
PS:kdyby sem náhodou Peťan psal něco v tom stylu že jsem moc letěl tak mu nevěřte ;) ;) ;)
Jarda

anituk:
zdárec.JO  Krkonoše o těch se mi bude zdát hodně dlouho.písnu jen to co mi nemáte věřit ;D,ale takovou kudlu jsem nejel za celej svůj život ;) ;) :o. a už nepojedu ;D.
výlet super jen kdyby jsme vyfotili nějakou nevěstu nebo kominíka, tak by to bylo +5minutek a možná byli první(škoda nepoštěstilo se),jinak pro mě 371 kilásků, tak na cestu Šimanov je natrénováno i co se týče rychlosti vid Jardo ;D


 



findejs1310:
Kurňa mam to ale sikovny kamaraady.
To me muze kazdej zavidet. ;)
A ten Jarous jak bude starsi tak se uklidniii a bude jezdit pomalejc to je jasny.mlada krev je mlada krev  ;)
Jura
PS:Mozna ze kdyby ste jeli pomalejc tak byste si treba te nevesty nekde vsimli neeee?  ;D ;D coooo??  ;D

Jarda:
Jiříku-skoro šikovný!!
Víš jak to říkám všude a všem-41 a po 3!!
Nešlo o nevěstu ale o něco úplně jiného,až se mnou pojedeš na jaře tak Ti to vysvětlím. Jarda

Jarda:
Ahoj kamarádi,
dnes jsem se zúčastnil se svým batůžkem 12.krkonošské vyjížďky(orientační závod o délce cca125km) a můžu vám říci že jsme značce pegasoclub.cz ostudu rozhodně neudělali,snad to pochopíte z přiložených foto.
Jarda

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi