Autor Téma: Startovací volnoběžka  (Přečteno 147560 krát)

Ali.g

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #105 kdy: Březen 23, 2011, 09:48:41 odpoledne »
Panově někdo z Moravskoslezskeho kraje?? potřebuji tu volnoběžku nějak udělat..

Zajda

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #106 kdy: Duben 07, 2011, 09:02:49 odpoledne »
Ahoj chlapy,
na podzim jsem udelal volnobezku, obe kola byly zdemolovany, a to velky ozubeny mi znamej opravil jakousi plamovou tecnologii, akrat to vydrzelo asi 200 Km a je to voholeny. Volnobezka samotna to prezila.
Nevite prosim o nekom kdo to kolo umi opravit at uz navarit nebo ten krouzek.

Jsem z Brna mam i stahovak pokud nekdo potrebuje pujcit a i zkusenosti s montazi/demontazi.

Diky

Zajda

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #107 kdy: Duben 07, 2011, 09:04:16 odpoledne »
Pripadne koupim i cele to kolo, pokud nekomu prebyva ;)  

Diky Zajda

Nora

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #108 kdy: Duben 07, 2011, 10:22:22 odpoledne »
Zavolej mi na 776811418, kolo mám

odaros

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #109 kdy: Duben 15, 2011, 06:12:22 odpoledne »
možeš mi napísať kde si objednával tú volnobežku?
mám  98, rotax 655

muda.jiho

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #110 kdy: Květen 25, 2013, 08:53:15 odpoledne »
Mozna bys mohl zkusit Moto opravnu Rajec Jestreby .....delal me obe kola

muda.jiho

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #111 kdy: Květen 25, 2013, 09:08:17 odpoledne »
Zacinam
[/quote]

Tomik

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #112 kdy: Červen 06, 2013, 08:00:30 dopoledne »
Ahoj Pegasáci,
Čeká mě také oprava kol u volnoběžky. Loni jsem koupil nové ložisko a chvilku to běhalo. Jenže opravdu chvilku. ???
Nevíte přesné rozměry těch kol , když jsou nové? Případně neposlali by jste mi ten pdf soubor o volnoběžce? Nedaří se mi ho stáhnout. Děkuji všem za ochotu.
karas21@atlas.cz

Offline Karpau99

  • Administrator
  • Grafoman
  • *****
  • Příspěvků: 577
  • Karma: 44
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #113 kdy: Červen 06, 2013, 08:49:37 dopoledne »
Ahojky
Opadla voda tak jsem junkul na PEGO stránky.
 V mailu máš ten soubor
KP

Offline kabilek

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 1
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #114 kdy: Červenec 20, 2013, 02:21:21 odpoledne »
Ahoj,
 na starých stránkách Pegaso Klubu byl napsaný postup výměny volnoběžky. Potřebuji vědět jak silná a jak dlouhá má být ta pružinka na volnoběžce.
Díky

zozo58

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #115 kdy: Srpen 03, 2013, 07:48:19 dopoledne »
Dobry den, poprosil by som vas o jednu radu :)
Ked som kupil Apriliu Pegaso 650 1994 tak pri startovani sem tam(nie vzdy) zasramotila volnobezka. Kloplo to tak silno ze som myslel ze motor odleti. Asi po roku jazdy takymto sopsobom som jeden den isiel nastartovat a volnobezka uplne preklzavala, cize som nebvedel nastartovat vobec. Skusil som to asi 2 ci 3x a hned mi bolo jasne ze musim menit volnobezku. Po demontazi som chitil rotor a velke ozubene koleso do ruk a cca na 97% bolo vsetko OK az na 3% co preklzovala. Niekedy preskocilo, niekedy nie. Vacsinou vsak nepreskocilo. Ked som vybral volnobezku tak som zbadal ze pruzinka je uplne povolena a keby som silnejsie zatriasol volnobezkou tak slzicky vypadnu (natolko bola povolena pruzinka). Potom som to poskladal tak ako to bolo s tym, ze sa do tobo pustim neskor(aby sa mi to nerozsypalo). A po poskladani mi uz volnobezka vobec nepreskakovala v ruke. Chcem sa opytat ci v mojom pripade bude stacit ak vymenim pruzinku za silnejsiu alebo je nutne menit niektory komponent ako je velke ozubene kolecko ktore mam v priemere 5,2cm. Alebo celu volnobezku? Neviete ako by sa to dalo odtestovat alebo nejake rady?:)

recars

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #116 kdy: Prosinec 22, 2015, 02:24:47 odpoledne »
Borci, nazná někdo z Vas číslo bmw dílu volnoběžky? mam na výběr 2 druhy 1211 7 687 777...nebo 1211 2 343 296..
 :-[

JIRKAOLO

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #117 kdy: Prosinec 22, 2015, 06:05:30 odpoledne »
Dobry den, poprosil by som vas o jednu radu :)
Ked som kupil Apriliu Pegaso 650 1994 tak pri startovani sem tam(nie vzdy) zasramotila volnobezka. Kloplo to tak silno ze som myslel ze motor odleti. Asi po roku jazdy takymto sopsobom som jeden den isiel nastartovat a volnobezka uplne preklzavala, cize som nebvedel nastartovat vobec. Skusil som to asi 2 ci 3x a hned mi bolo jasne ze musim menit volnobezku. Po demontazi som chitil rotor a velke ozubene koleso do ruk a cca na 97% bolo vsetko OK az na 3% co preklzovala. Niekedy preskocilo, niekedy nie. Vacsinou vsak nepreskocilo. Ked som vybral volnobezku tak som zbadal ze pruzinka je uplne povolena a keby som silnejsie zatriasol volnobezkou tak slzicky vypadnu (natolko bola povolena pruzinka). Potom som to poskladal tak ako to bolo s tym, ze sa do tobo pustim neskor(aby sa mi to nerozsypalo). A po poskladani mi uz volnobezka vobec nepreskakovala v ruke. Chcem sa opytat ci v mojom pripade bude stacit ak vymenim pruzinku za silnejsiu alebo je nutne menit niektory komponent ako je velke ozubene kolecko ktore mam v priemere 5,2cm. Alebo celu volnobezku? Neviete ako by sa to dalo odtestovat alebo nejake rady?:)
Zozo58 to roztaceci kolo to zubate ma rozmer 51.7mm a ne 5.2mm ty 3 desetiny jsou dost dulezite to by jsi obe startovaci kola zpojil volnobezkou temer na tvrdo a po nastartovani by byly nasledky dost neprijemne ty 3 desetiny je malinko ale ne ve volnobezce o tuto hodnotu projety startovaci krouzek jiz nefunguje a protacise cau jirka.
« Poslední změna: Prosinec 22, 2015, 06:11:39 odpoledne od JIRKAOLO »

tt.nov

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #118 kdy: Červen 21, 2017, 12:50:31 odpoledne »
Chlapi nejste nekdo z okoli loun nebo zatce? Potreboval bych pujcit stahovak magneta. Volnobezka ko dik za info

Offline Jarda

  • Grafoman
  • ****
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 15
  • "JEDU TAK ABYCH SE VŽDY VRÁTIL NA START"
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #119 kdy: Červen 21, 2017, 10:14:45 odpoledne »
Tak až pojedeš kolem Jičína tak se zastav a já ho mohu zapůjčit.
Jarda