Motorky > 2006+ Pegaso Trail / Strada / Factory

Trail olej+filtr

(1/2) > >>

uku_lele:
ahoj, chystám se u Traila 2006 vym?nit olej s filtrem a jsem z toho trochu zmatený. chci se zeptat, zda lze použít stejný filtr jako je u yamahy XT660 (p?ímo pro pegaso 06 sem nenašel)? jsou to stejné motory takže p?edpokládám, že ano. dále olej. na jedné stránce v manuálu píšou používejte 15W50, na jiné stránce zase uvád?jí 10W40... takže co je pro tento motor nejlepší? díky

dál jsem koukal, že se odvzduš?uje ?erpadlo. tohle je ale jinej motor, musím to taky ud?lat?

Post edited by: uku_lele, at: 2008/08/21 19:35

uku_lele:
to nikdo neví jestli tam bude pasovat filtr z Y XT660? nikde totiž na traila olej. filtr nemaj.

Marek:
http://www.dkracing.cz/obchod/index.php?module=shop&page=znacky&op=DetailItem&menu=znacky&id_znacka=Aprilia&model=2613&id_item=74059&order=&stranka=1
Myslím že HF 145 koupíš na hodnš místech

uku_lele:
ano, d?kuji. zakoupil jsem ale filtr ur?ený p?vodn? pro Yamahu XT660 06 a pasuje tam.

vladaobi:
Jak mám vyměnt olej, když má tlakové mazání, samo že moto zahřeji olej vypustím ale když je pod tlakem tak jak mám postupovat, a naliju nový olej mám ten nový olej nějak předehřád či co, a vzpouštěcí šroub najdu kde tak vým že jeden je na rámu zeředu a pak bude ještě zespodu na motoru že, já si ji teprv přivezu ale chci abych si vše udělěl a nechci nic posrat tak buddu rád za každou radu, taky budu měnit brzdové desky, tak děkuji za rady.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi