Autor Téma: Problém na STK  (Přečteno 11560 krát)

Mafian

  • Host
Problém na STK
« kdy: Únor 23, 2017, 03:35:43 odpoledne »
Dobrý den ,
Mohl by mi měkdo poradit s mým problémem. Známý byl na technické a neprošel z důvodu že na motorce Aprilia Pegaso 1991 rotor rotax nenašli nějaký štítek.Má někdo podobnou zkušenost ? nevíte kdy by se ten štítek mohl nalézat? případně prosím o foto.
Děkuji

Offline Onkl Kárl

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 0
Re:Problém na STK
« Odpověď #1 kdy: Květen 02, 2017, 04:23:45 odpoledne »
Štítky (čísla) jsou tam 3. Jedno na přední části rámu - trubka řízení, druhý je na štítku pod sedadlem a třetí je na motoru. Tohle je velmi špatně přístupné a technik na STK minulý týden mi to  u mojí AP 650 i.e. 2001 takto zapsal do protokolu o prohlídce : Číslo motoru umístěno na nepřístupném místě.
 Vzhledem k tomu, že čísla motorů se již ani neuvádějí v TP, není nenalezení čísla motoru důvodem k vyhození z STK. Já mám dokonce v techničáku jako číslo motoru uvedené typové číslo 655.5, zřejmě proto, že technik na dovozový STK jiný číslo na motoru nenašel.  ;D  host image onlinecertificity.com

quartus

  • Host
Re:Problém na STK
« Odpověď #2 kdy: Květen 13, 2017, 12:26:09 odpoledne »
Ahoj,
připravuji teď svoje pegaso na STK. Číslo rámu a motoru se musí schodovat? Číslo rámu mám v TP jako VIN, ale číslo motoru v TP nikde uvedeno není.
Je to tak správně?
Díky
Karel

Offline Sat1

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Problém na STK
« Odpověď #3 kdy: Květen 14, 2017, 09:30:10 odpoledne »
Cislo motoru se uz neeviduje a je jine nez VIN

strogobor

  • Host
Re:Problém na STK
« Odpověď #4 kdy: Červen 26, 2017, 01:16:46 odpoledne »
Možná už trochu outdate, ale štítek na pegasu by měl být pod sedlem v zádní části.

Offline JIRKAOLO

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 206
  • Karma: 1
Re:Problém na STK
« Odpověď #5 kdy: Červenec 04, 2018, 10:58:37 dopoledne »
Tak jsem dneska absolvoval STK naprosto bez problémů tak hurá dva roky klid čau jirkaolo.