Autor Téma: studena nechyta  (Přečteno 14195 krát)

šális

  • Host
studena nechyta
« kdy: Únor 25, 2016, 09:01:01 odpoledne »

Pego mam 2 roky. Driv chytala OK -plnej sytic, jednou cvrnk a bezela. pak se to horsilo ale problem bylo tesneni pod hlavou  voda ve valci a tak. Od tý doby ale studeny starty nic moc. Ruzny kombinace sycite a bez a na potreti chyti, ale nekdy se trapi dost dlouho . Když fouknu smes do air boxu chytne okamzite- proste je to v palivu.. Ted i za jizdy pri dojizdeni  bez plynu obcas chcipne a jde blbe natocit. JInak po ohráti chyta ok- nez zase vystydne   Tlaky cerpadla. zapnu spinac -1.5 , vypnu ,podruhy zapnu  cca 2 a za behu cca 3. nevim jestli ten zacatek je dobrej. A jeste je zajimava jedna vec: v lete stala 10 dni, zaparkovana do kopce cca 30 stupnu, - pak chytla na cvrnknuti.   Ted nechytala, ale vyndal jsem nadrz kvuli pripojeni hadic k meraku a chytla taky hned.... Tak nevim ,co si mam myslet  ( nadrz byla vzime vyplachla i cerpadlo)

Offline Vojta

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 109
  • Karma: 5
Re:studena nechyta
« Odpověď #1 kdy: Únor 25, 2016, 11:08:15 odpoledne »
Zkus změřit jaký to má tlak při tom startování, muže byt třeba něco přicpanýho, tak tomu trvá dyl, než se natlakuje. Při zapnutí se čerpadlo zapíná jen časově. jestli tam máš jen 1,5 bar, tak to nemá správný tlak. Při studeným startu je potřeba bohatší směs, protože za studena směs kondenzuje na povrchu a zbývá málo na zapálení. Já si měnil filtr v nádrži a je to bez problému.

Offline Vojta

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 109
  • Karma: 5
Re:studena nechyta
« Odpověď #2 kdy: Únor 25, 2016, 11:11:48 odpoledne »
Jo ted sem si to přečetl v druhém vlákně, skus změřit, jaký máš tlak hned z trubičky u vstřiků, ještě před regulátorem, čerpadlo by mělo tlačit cca 5-6 bar

šális

  • Host
Re:studena nechyta
« Odpověď #3 kdy: Březen 10, 2016, 06:28:05 odpoledne »
Tak to bylo čerpadlo, samotny  dávalo 1,5 baru. KOupil jsem za 970 kč, Origo 16500,-!!! kokoti v aprilii asi nemaji soudnoust.  Dík za rady

JIRKAOLO

  • Host
Re:studena nechyta
« Odpověď #4 kdy: Březen 10, 2016, 07:21:09 odpoledne »
Cau ja mel podobny problem ve vstricich to asi nebude ja mel poskocene rozvody o jeden zoubek uz nevim kterou vacku starty nebyli nic moc po srovnani rozvodu chyta na drc uplne luksusne cau jirka.

Offline Vojta

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 109
  • Karma: 5
Re:studena nechyta
« Odpověď #5 kdy: Březen 10, 2016, 08:22:33 odpoledne »
Čus .Hoď sem prosím nejakej odkaz co je to za čerpadlo, přemýšlím o preventivní výměně a za tu cenu je to supr.Chystám se s tím na delší cesty.

šális

  • Host
Re:studena nechyta
« Odpověď #6 kdy: Březen 16, 2016, 05:27:42 odpoledne »
http://www.palivove-cerpadla.cz/podavaci-cerpadla-motocykly/palivove-cerpadlo-motocyklu-aprilia/

Obědnal jsem to v pátek ve 14:30, v sobotu rano v 9:30 bylo doma

Offline Vojta

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 109
  • Karma: 5
Re:studena nechyta
« Odpověď #7 kdy: Březen 16, 2016, 06:26:30 odpoledne »
Supr, dík

Offline biker

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:studena nechyta
« Odpověď #8 kdy: Duben 03, 2016, 01:55:14 odpoledne »
Ahoj,mám sice 97 karbec. Studené starty jsem vyřešil tankovanim Natural 98.,chytá na první brnknuti startem.

Offline jarin2

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:studena nechyta
« Odpověď #9 kdy: Červenec 20, 2016, 09:41:32 odpoledne »
chceš-li startovat dávej za, 100 okt.benzín a svíčku Brisk 12gls má čtyři elektrody