Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

Volnoběžka na druhou

<< < (2/6) > >>

Nora:
to by byla hezká cena, padly nějaké bližší informace o použitém materiálu a následné povrchové úpravě?

Raichenberg:
14220 je spíš pro čepy do kyvky No samozřeme z nejaké 15xxx.. Nekroutí se při kalení a vlastnosti ložiska. Ti kluci co to budou vyrábět jsou schopni od kolečka do budíku po lokomotivu. Už je znám 20 let a neměl jsem s jejich kvalitou jediný problém. Navíc já budu první který je na ráně a montáži. Snad se to vše povede dát dohromady a pro všechny by to byla úleva.

Raichenberg:
Tak jsem si myslel jak budete mít radost.... a nic moc. Já si jdu dnes vyzvednout kola volnoběžky, konečně zase budu jezdit. Snad se tady někdo vyjádří k ceně a bude zájem, pokud ne, tak jsem se snažil zbytečně nabídnout pomoc.

Mafian:
zdravim vsechny, kolega v praci mi rikal ze motory rotax se davaji i do jawy .myslite ze by se dala volnobezka pouzit do nasich aprilii? Pripadne jaka by byla cena dilu? Za uvahu by to stalo ne?

biker:
Ahoj,to se divim že nikdo nema zajem ale to chce čas taky to ted davam do kupy,měnil jsem jen volnoběžku bez kol tak uvidím.zatím točí dobře ale ne a ne nastartovat. Mam obavy jestli jsem nepootočil magneto.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi