Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

Volnoběžka na druhou

(1/6) > >>

Raichenberg:
.... je to potvora. Kupte si Pegaso a určitě ji za chvíli budete poznávat z blízka. Bohužel...
   Tak jsm se k tomu dostal i já. Trvalo to jen pár dnů a několik startů. Měla být vyměněná před 8tis. km a OK. Nevyzpitatelná závada a noční můra všech co ví jak drahá záležitost to je.
  Ulil se mi levý karbec, seknul se asi plovák, a pěkný kopanec zpět mi zaseknul volnoběžku tak pevně, že teprve metrová tyč a svěrák ji po demontáži přesvědčili. Samozřejmě kola projetý, ložisko ohlodaný jak od myší.
   Tak jsem to začal obvolávat, sehnal jsem ji v Praze pod Vinohradskou nemocnicí v BMW za 2070 Kč. Jen ty kola jsem ze zoufalosti nechal obrousit o 0,05 vnitřní a 0,2 vnější....  nefunguje mi to a nedoporučuji. Někomu to tady možná chodí, ale asi to není na dlouho a nehodlám jen tak ničit novové ložisko.
    Začal jsem tedy hledat cesty náhradní. Dovoz z Itálie se dá zajistit pokud máte nějakého kámoše co umí italsky a nějakou dobu s nimi kšeftoval motorky. Jsou však také obeznámeni se závadou, tak kola nevyjdou o moc levněji.
  Rýsuje se nová věc. Možnost druhovýroby ve velmi dobré kvalitě kterou bych rád zadal a potřebuji odhadnout kolik. Jelikož to není problem jich nechat nadělat bednu, jen kdo to zaplatí.
  :woohoo:  Napište názor kdo by jste měl zájem. Podle množství by samozřejmě byla řeč o ceně. V pondělí mám jednání kvůli výrobě a ceně, tak se tady nějak projevte.
   Negativisti ať nepíšou, kecy nemaj cenu. Léta jsem v motorech od rána do večera, tak vím co se dá a nedá.  Čekám větší ohlas, mám jinak seznam možností a dost firem na různá řešení. Napíšu to sem postupně.

Karpau99:
Zdarec,
 jak jsme se už bavili po tlf. super nápad a zpráva
Jen bych doplnil o čem byla řeč:
 TOMISi ADMINE spoj se s
Reichenbergem (do pr....e delší nick sis vymyslet nemochhh:P )
a plácněte někam klikací hlasovačku o zájmu.
Pokud by toto vyšlo v Aspiritu by se chytli za frňák:laugh: :laugh:

ZEDON ložiska , Reich....g kola a můžem kurvit volnoběhny do alelujááááá
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ZEDON:
už tady nic neřeším,já mám ložisko voln. do pětikila protože válečky jdou použít i z jiných  značek,jen na tu naší mrchu jsou natažený.Už se tady nevyjadřuju,bo chachaří mají vždy\\"pravdu\\"!:sick:

Měl jsem kola lehce načnutý ,nechal jsem je zbrousit o setinu.Udělal jsem to v čas a mám klid.(900kč komplet)

Post edited by: ZEDON, at: 2012/06/09 12:03

Raichenberg:
Co řeší nové válečky, když je ostatní načnutý a nevíš kdy se to pos....?

Raichenberg:
Kola jsem odvezl a první jednání o ceně proběhlo. Bude to přibližně polovina pořizovací ceny nových. Čím víc, tím méně. Pak by se mohla dostat až na 4000 Kč za obě kola. To by se mi zamlouvalo.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi