Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

Zase volnoběžka

<< < (2/65) > >>

kabilek:
?auky, zkus to tady Na rotax 655 pasuje ložisko z BMW F650. K sehnání Carservis Praha, Autec, cena cca. 2300k? Je to v sekci neoriginální náhradní díly tady na pegas klubu http://www.pegasoclub.cz/technika/udrzba-a-opravy-pegaso/neoriginalni-nahradni-dily.html Já tam doce

MIchal:
Díky za info byl sem mimo  tak já  tam zkusím brnknout ješt? jednou dííík Michal

Lubos:
A máte n?kdo zkušenost jestli se dá na Pegaso 650 ie rv. 04 sehnat volnob?žka taky od BMW? je to stejný motor rotax 655 nebo už je to n?jaký nov?jší? dík

babucha:
zder o volnobezce se toho nakecalo jiz mnoho, je to proste slabina tohoto motoru, kterej je jinak super. Resil jsem tuto zalezitost take a musim vsem poradit. A-spirit drahe a dlouha dodaci lhhuta :angry:  Aprilia v N?mecku draha a dlouha doba dodani :angry:  Jawa v ?echách nejdrazsiradove o 10 000,-- ale maji ji nasklade(neni se co divit) :angry:  a ted to prijde BMW primo v nemecku cena volnobezky 70 euro obehove kolo 170 euro a dodaci lhuta TRI dny !!! radi vam poradi a obslouzi SUPER SUPER SUPER

Karpau99:
Ahojky Babucho,
písni n?jakej kontakt na ty n?mce

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi