Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

Zase volnoběžka

(1/65) > >>

kabilek:
Zdravím všechny Pegasáky. Necht?l m? to?it startér. Sundal jsem víko na pravé stran? s cívkama na magnetu a v zubech na kole?kách p?evodu startéru jsem našel šestku mati?ku. :ohmy:     Potom jsem oto?il magnetem a vypadla další. Ve víku byla t?etí.¨Mohl by mi n?kdo poradit z ?eho jsou? Myslím si ,že musí být n?kde z volnob?žky? Jo a abych nezapomn?l ty matky jsou nízký asi 3-4 mm.Díky za každou radu.
                              kabilek

komaiz:
:sick: Zdar ty matky jsou s volnob?žky na podzim jsem ji m?nil myslim že jsou tam celkem 4 jsou s klece která drži voknob?žku davají jse na lepidlo jestli to n?kdo mn?nil anezajistil to lepidlem tak jse to ?asem avybracema povolilo.

kabilek:
Díky  za radu. A taky bych cht?l pod?kovat tomu kolegovi co dal ke stažení motor na Pego . Díky

kabilek:
Tak jsem stáhnul magneto(musel jsem ho trošku oh?át) našel jsem i tu ?tvtou mati?ku. Ale taky jsem našel rozpadlou plechovou krytku volnob?žky . Te? ji budu muset sehnat. Nemáte ji n?kdo náhodou navíc?;)  Nebo aspo? radu kde ji sehnat a kolik bude tak asi stát? Nebo ji mám snad pova?it? Podle m? by to bylo asi nejrychlejší.:blush:

Michal:
M?že mi n?kdo pradit  jak a kde m?žu sehnat volnob?žku na mé pego 98 a z jakého bmw to pasuje?

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi