Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

Startovací volnoběžka

<< < (2/25) > >>

ada:
jestli máš moto rotax 655 tak ur?it? já mam pego 97 a pasu je tam ložislo z bmw 650f r.v.2000

ada:
na tom obrázku neni nic poznat na co to má bejt?

Michal650:
CAU,taky mam ROTAX 655 a z 97. Dik za radu,ja mam strach se do toho vrhnout kolik to bude stat vsecko. Motor s generalkovany a hned se musi posrat neco jineho. Na kolik te to vubec vyslo?

Lukáš:
?au, volnob?žku seženeš u Carservisu Praha a nebo u Autecu, pasuje tam z BMW 650F a stojí okolo 2100,-K?. Co se tý?e vým?ny tak to není nic složitýho, vypustíš olej, stáhneš magneto, pod magnetem je 6 šroubk? ty odšroubuješ a pod nimi je volnob?žka, je to takový jako ložisko. Pozor na povolování magneta a t?ch 6 šroub? jsou jišt?ny lepidlem tak to nejd?ív nah?ej horkovzdušnou pistolí a? lepidlo povolí. Jinak ti m?žu p?j?it stahovák na magneto jsem z okresu Rakovník.

Michal650:
Dik moc,hodne sem tu vycet o tom tak to vypada ze se do toho vrhnu co nejdriv. Tohle jsou vyborne stranky,ty rady jsou k nezaplaceni. Ten stahovak si asi stocim na soustruhu,k tobe to mam trosku z ruky. Ja jsem az od noveho jicina,ale dik za ochotu. Jak se to povede tak vyzeru aspon litr koralky.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi