Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

servis FRÝDEK-MÍSTEK - majitel motorky?

(1/3) > >>

MichalF:
Ahoj všem Pegasákům.. :-)
Jsem tady úplně nový a současně jsem úplně novým majitelem tohoto úžasného stroje :)
Před nedávnem jsem si koupil tento stroj a zatím se jen snažím, ho uvést do provozu. Předchozí majitel se mu pravděpodobně moc nevěnoval a já se pokouším tento stroj dát dohromady. Trápím se s několika věcma a moc rád bych se seznámil s někým, kdo má podobný stroj a dokázal by mi i poradit, jak některé věci můžu řešit.
Zatím jsem ve fázi ladění a docela rád bych se už projel :)

Budu rád za každou dobrou radu :)

JIRKAOLO:
Čau rád ti poradím co budu vědět Jirka.

Mikrutace:
Ahoj, také jsem čerstvý majitel Pegasa 650 1998 najeto skoro 70 000 km. A je to znát. Přepákování KO, zadní tlumič KO, jedna vidlice má truchu vůli, ale neteče, volnoběžka, při chcípání kope do starteru, takže asi dekompresor - co jsem pochopil z nastudování na fórech. Zlomený spodní rám na boční stojan. Ohnutý, uprvený a volný hlavní stojan. Za ty peníze to je sranda, ale když koukám na ceny volnoběžky a zadního tlumiče, tak je mi zle. Byl by pěkný seznam, na co si dát pozor při pořizování, obecně aplikovatelný na hodně motorek, ale jsou to jetiny 20 let starý, tak se z něcím musí počítat. Teď bych byl opatrnější, ale moto v dobrém stavu bude za více peněz.

Jary:
Ahoj kdyz budete kucí něco potřebovat a budem to vědět tak vám určo poradíme.

Mikrutace:
Tak po roce snad všechny závady odstraněny a další přibyly. Teď řeším dobijení. Vše mám předěláno, dle návodů (relé, konektory, ...). Ale po zimě přebijí 16 V. Před zazimováním ok. Chtěl bych dát regulátor mosfet. Máte nějaký tip jaký? Dík.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi