Ostatní > Pokec a vzkazy

Přání

<< < (4/12) > >>

findejs1310:
Zdar a sílu
Je nás Jurkůůůů asi pět tak teda estli se to týka i mě tož děkuju.
A protože nejsem od malička schopen si zapamatovat a nebo sledovat kdo kdy má něco tož
vám všem kluci a holci přeju dopředu všechno nejlepší ke svátku, k narozeninám ,k novému roku ,ke starému roku, k MDŽ, ke dni matek i otců,k Mnichovské dohodě,Plzeňákům blahopřeji k osvobození Americkou armádou a vám ostatním k osvobození  Rudou armádou .  :-* :-* :-* :-* Pusinky samozřejmě jen pro vaše křehké batůžky holomci :P
A kdyby snad nedej bože někdo "leknul" tak rovnou upřímnou soustrast.  :'( Bohužel jsem nikdy nebyl na pohřbu a neumím se tam chovat tak nepočítejte s tím
že pokud mě někdo předběhne že by jsme se tam potkali.Je to drsné ale je to tak.Pouze si za vás dám panáka zelené a pivečko.
Snad jsem na nic nezapoměl....fuj to byla fuška  ::)
Váš UBJ
PS: Na kytici klikněte abyste viděli jak je krásná a wod srdce   :-*

remi700:
Juro, jsem na tom stejně. :-))
Dodatečně vše nej.
M+E

gigi650:
Tak už je čtvrtek a tudíš, Jarouškové vše nejjj!  :-*

Jarda:

--- Citace: gigi650  Duben 27, 2017, 03:38:26 odpoledne ---Tak už je čtvrtek a tudíš, Jarouškové vše nejjj!  :-*

--- Konce citace ---
Taky všem Jarouškům vše nej,nej,nej :-* :-* :-* :-*
Jarda

f83760:
Právě jsem mluvil s Pepou 66. Tak aby se to nepletlo k těm jeho nešťastným nohám leží už 11 dní se zánětem slinivky ve Znojmu na JIP. Tudíž se rehabilitace musí odložit a neví jak bude pokračovat. Mám vás všechny moc pozdravovat a snad se dostane do Šimanova alespoň autem.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi