Ostatní > Technika a vše okolo

Intercom na moto

<< < (2/5) > >>

Jarda:
Mariáne tak si musíš napsat nějaké "vybouřené mrkvy" z Dolní Moravy  ;D ;D ;D
Ten to tam(motorkáři) dával jako svoji propagaci.
Jarda

findejs1310:

--- Citace: remi700  Prosinec 01, 2016, 10:14:09 dopoledne ---Jeee, já ci taky... Ten jahodovej. :-)))
M.

--- Konce citace ---
Remízku
S tím nebude problém...kelímky nějaký mám tak si řekni jakej to má mít dosah.  ;D ;D
Na ceně se nějak domluvíme....teda vlastně ...piju zelenou  ;D

eliot650:
Tak taky přispěji se svou troškou do mlýna. Já to s mamkou vyřešil následovně. Pokud vám nevadí sluchátka v uších a máte neomezený tarif, pak je tohle vcelku dobré a levné řešení  ;). Navíc je u toho jako bonus neomezená vzdálenost jednoho od druhého. Má to jedinou nevýhodu a tou je, že zatím to mám odzkoušeno pouze mezi dvěma účastníky zájezdu . Musím nějak zaexperimentovat s konferenčním hovorem tak, aby nám to fungovalo mezi E+E+E a ne jenom mezi E+E  ;D.

http://sluchatka.heureka.cz/connect-it-ci-1068/#

findejs1310:
Udatný bratře Eliote
Nechci Ti do doho kecat ale kdyz Ti funguje E+E a uz premyslis o E+E+E nebylo by lepsi rovnou vymyslet E+E+E+E ?
Co kdyby nahodou...... ;D  ;D  ;D

eliot650:

--- Citace: findejs1310  Prosinec 01, 2016, 01:04:50 odpoledne ---Udatný bratře Eliote
Nechci Ti do doho kecat ale kdyz Ti funguje E+E a uz premyslis o E+E+E nebylo by lepsi rovnou vymyslet E+E+E+E ?
Co kdyby nahodou...... ;D  ;D  ;D

--- Konce citace ---

To je právě ono udatný bratře Juro, ty konferenční hovory by právě měly fungovat E+E+E a v budoucnu možná i + K :D. Akorát to musím nějak doladit  ;D a koupit popřípadě ještě jednu sadu Kristiánovi  :o

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi