Ostatní > Technika a vše okolo

Intercom na moto

(1/5) > >>

findejs1310:
Ahoj kucii
Neda mi to abych sem nedal tip na super intercom ktery jsem nahodne objevil na motorkarich.
Ti chlapi proste umi poradit.  ;D Prvni model pouze pro dva ...levnejsi varianta
A ten druhej umi prej i konferenci vice ucastniku......samosebou drazsi   ;D

Jarda:
Jó dobrý,myslím že jsem se tam na toto téma taky nějakým způsobem vyjadřoval.
Četl jsi to Jiříku celé?
Borec se tam ptá na docela obyčejný intercom a jak to tam někteří maníci popsali tak mi to připadalo něco na ten způsob kdo má dražší ten je in!!!
Ještě že my jsme(doufám) nohama na zemi ;) ;) ;)
Jarda

findejs1310:
Ahoj Jarousi
Cele jsem to necetl .Zasekl jsem se hned na prvni odpovedi  ;D
To forum tam je kolikrat lepsi nez dikobraz ....doporucuju  ;D  ;D
No a jinak na to nase krutoprisny cestovani nam ten low end urcite staci i kdyz sou daleko lepsi a kvalitnejsi.
Ale az jednou budu velkej a koupim si tu nejvetsi bramboru na svete tak k tomu bude potreba ten nejdrazsi intercom.....
Delam si prd..l

Jarda:
Ahoj Jiříku,    "Ale az jednou budu velkej"
a já myslel že už my čtyřicátníci a vejš už nerostem  :'( :'( :'(
S tím dikobrazem jsi to opravdu trefil jelikož se tam někdy pobavím takovým způsobem že bych tam někoho nejraději nakopal někam  >:( >:(
Samo že jsou intercomy lepší než z ebaye nebo alliexpresu,ale třeba co máme my tak úplně pro mě dostačující a když jsme jeli s Peťanem(anituk) směr Šimanov tak jsme se docela dobře slyšeli aj při 130km/hod.,a co mám s batůžkem zkušenosti tak nás ještě nikdy nenechal ve štychu tím způsobem že by se vybil,takže já zatím měnit nebudu  ;) ;) ;)
Jarda

remi700:
Jeee, já ci taky... Ten jahodovej. :-)))
M.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi