Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

HRUBE RAZENI

(1/7) > >>

Michal650:
Cau chlapaci,pego mi jezdi jako ohen. Chyta skoro na drc,nezere,nestrili proste v pohode. Ale zas je tady to kurva ALE. Tak se mi zda ze mi jde strasne hrube radit,strasne moc slysitelne. Dolu to jde jeste s meziplynem,tak to je docela v pohode ale nahoru to skace jak svina. Zadne jemne zarazeni. Prej na itala to je jeste paradni ale nejak se mi tomu nechce verit. Co vy chlapaci,jak vam to radi. Nemate nekdo nejaky tip jak stim vyjebat nebo co je zas treba vymenit. Dikes:evil:

Migas:
Mi to taky hodn? hlu?n? ?adí. Obzvláš? dvojka jde dost ztuha ale beru to jako normální v?c. ?ím výš ?adíš, tím to jde leh?eji.

milouš:
Co sis koupil to máš.Pega ?adí stašn?, hlavn? jedni?ka (ta jde vždy pr?z zuby),jak si zvykneš  bude to pro tebe uuuuuupln? normáááálníííí?azeníííí.  Kamoš má BMW 650 GS a d?lá mu to samé ja mam pego 650 99 a kdykoliv mu natrknu prdelm (UJEDU KDYKOLIV).

Michal650:
Kuuuva tak to su rad,ja myslel ze zas budu valit prachy do neceho. Ono to razeni neni  zas tak hrozne,ale kazi to dojem. Zni to jako kdyby tam nebylo neco v poradku. Jak to clovek nezna tak ma strach. Ale na to vsecko to je super stroj. Za ty prachy je to docela dost muziky a jeste to vypada.
Taliani vsecko ojebavaji tak si to musime doladit doma.:)

country1:
To Michal650: Hrubé ?azení - hm to je problém, ale co ta tvá hrubá mluva? Samá \\"kuuuvvaaa\\". Myslíš, že budeš v?tší chlap, když si \\"zakuurvvuujeeš\\". Chlapa d?lá úpln? n?co jiného... B) :laugh: :woohoo:

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi