Anketa

Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?

ANO
19 (50%)
NE
19 (50%)

Celkem hlasů: 17

Autor Téma: Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?  (Přečteno 17487 krát)

Nora

  • Host
Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« kdy: Září 25, 2014, 07:40:50 dopoledne »
Popřípadě napište, proč jste se nezúčastnili jako například: vzdálenost, termín, počasí, nefungující motorka, atd.

Buksa

  • Host
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #1 kdy: Září 25, 2014, 09:43:46 odpoledne »
Ahoj Noro uvažoval jsem o tom již mnohokrát ale jak píšeš vzdálenost a nebylo ským ted již nejsem sám držitelem Pegasa jsme tři tak podnikáme vyjíždky pokud bude na jaře sraz dostupný i nám a bude možnost vydáme se poznat nové kamarády a nabrad rozumy. Pepíno Holešov

Offline Jarda

  • Grafoman
  • ****
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 15
  • "JEDU TAK ABYCH SE VŽDY VRÁTIL NA START"
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #2 kdy: Říjen 08, 2014, 11:39:39 odpoledne »
Ahoj,jelikož jsem majitelem pegáska teprve dva roky tak jsem ještě na žádné "slezině" nebyl i když mně to láká,tak možná že 18.10. to vyjde ikdyž mám být v "ústavu"(práci). Jsem od Jičína a ani nevím zda někdo odtud jezdí na takovéto akce,třeba na tu Šumavu je to dosti z ruky. Teď mně trochu zlobí volnoběžka(myslím tedy) ale snad ještě vydrží:-). Jarda

Pepa 66

  • Host
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #3 kdy: Říjen 24, 2014, 07:05:48 odpoledne »
Ahoj kluci pegasáci,sám jsem majitelem Pegaso Tibet teprve od jara 2014 ale uz jsem byl na srazu u Trech studní.Mohu konstatovat ze je to supr parta a zádná vzdálenost nemuze být natolik velká abych se za nima nerozjel zase.Bohuzel jsem se musel omluvit z letosního druhého srazu,ze zdrvotních duvodu. Masinka slape bez poruch a proto na dalsím sraze budu urcite (vzdit ho vlastne porádám), tak ze se opatrujte ve zdraví a cekám ze dorazíte Pepa 66.

MartikRA

  • Host
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #4 kdy: Říjen 24, 2014, 10:29:52 odpoledne »
buď nebyl sraz, nebo nebylo složený pego:-/

Pepa 66

  • Host
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #5 kdy: Listopad 06, 2014, 09:41:34 dopoledne »
Ahoj Noro uvažoval jsem o tom již mnohokrát ale jak píšeš vzdálenost a nebylo ským ted již nejsem sám držitelem Pegasa jsme tři tak podnikáme vyjíždky pokud bude na jaře sraz dostupný i nám a bude možnost vydáme se poznat nové kamarády a nabrad rozumy. Pepíno Holešov

Ahoj Buksa,rádi vás na sraze uvidíme a to jestli más Pegaso nebo ne je druhoradé. Hlavní je aby se sesla parta dobrejch lidí se stejnými zájmy,neboli Jezdi pro radost! / Ride for Fun! zatí se opatruj cau Pepa 66. 8)

findejs1310

  • Host
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #6 kdy: Listopad 08, 2014, 09:44:33 odpoledne »
Ne....nemel jsem totiz Pegaso ;D
Jura Fin

JIRKAOLO

  • Host
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #7 kdy: Únor 17, 2015, 05:25:46 dopoledne »
Zucastnil jsem se srazu ve trech studnich 2014 bylo to prijemne setkani lidi se stejnymi zajmy krasne stroje obzvlast pega to byl koncert když bezely všechny za raz. Vyjizdka byla skvela v klidnem tempu no vzpominam na to. Do satova se chystam mam prislibene volno v praci alespoň si muj john deere o vikendu odpocne a ja si  uziji hezky vikend cau j.
« Poslední změna: Únor 17, 2015, 05:57:11 dopoledne od JIRKAOLO »

Offline Pedro

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #8 kdy: Únor 24, 2015, 02:51:17 odpoledne »
ešte som sa nestihol zúčastniť. Pego mám len mesiac.
PS do čiech asi nedorazím ale keď bude niečo tu na sk rád prídem :)

Pepa 66

  • Host
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #9 kdy: Duben 01, 2015, 04:53:07 odpoledne »
ešte som sa nestihol zúčastniť. Pego mám len mesiac.
PS do čiech asi nedorazím ale keď bude niečo tu na sk rád prídem :)

Ahoj Pedro,  ;) určitě přijeď na sraz dojedou i ze zahraničí (AT) a neřeší že neumí Česky. Po 10ti panáčkách si budem rozumět i bez tlumočníků. Rádi tě poznáme, no a vem klidně i nějaké kolegi(ně) čau Pepa 66  8)

findejs1310

  • Host
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #10 kdy: Září 02, 2015, 07:15:26 odpoledne »
Ne....nemel jsem totiz Pegaso ;D
Jura Fin

Tak už to mam za sebou....lepsi lidi jsem jeste nepoznal...peju jen samou chvalu... vyborna zabava,vyborne pivo,vyborne jidlo,vyborne ubytovani,vyborne pocasi,super organizace srazu..... Pohodicka a uz se tesim na Simanov.Tak nevahejte-kdo nepojede prohloupi.
Jura Fin

Offline Jarda

  • Grafoman
  • ****
  • Příspěvků: 706
  • Karma: 15
  • "JEDU TAK ABYCH SE VŽDY VRÁTIL NA START"
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #11 kdy: Září 03, 2015, 07:19:22 dopoledne »
Ahoj chlapáci,motorkářky,motorkáři a všici,
naprostý souhlas s Jurou,letos prvně na srazu v Šatově a byl jsem tak mile překvapen,okouzlen apod. že se budu vždy snažit(né pokaždé to jde) nějakej ten "sčuchec" dát. Jarda
PS:Šimanov se blíží!!

Offline liberoe12

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #12 kdy: Květen 06, 2018, 09:24:32 dopoledne »
Rád bych, ale bohužel stále nejezdím :'(

Offline Jary

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Karma: 0
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #13 kdy: Září 05, 2018, 05:37:56 odpoledne »
Ahoj na Pegasoclubu  srazu jsem zatím nebyl ale doufám až se vymarodím tak že to napravím.

Offline milous

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 83
  • Karma: 0
Re:Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?
« Odpověď #14 kdy: Listopad 20, 2018, 07:31:30 odpoledne »
Ano i já se zúčastnil pegaso tourkde jsme projeli kus moravy a nakonec skončili v Račím údolí na konci světa poté jsem se odmlčel a svého pegouše musel dát z domu ale těď jsem se stal vlastníkem jeho bratříčka caponorda etv 1000 a tak se již těším na ten jarní sraz a uvidím některé známé tváře a poznám nové super motorkáře. Zdarec a kolečkama dolů Milouš