Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

Zadny tlmic

<< < (2/7) > >>

Jirka_S:
Záleží který rok výroby máš. Podívej se na stránky K2 moto - Nová Paka, dodávají tlumiče a pružiny od YSS. Já mám r.v. 2002 a na ten mají zatím jen pružinu (progresivní) - měnil jsem letos (byla už unavená a Pego sedělo dole, 3500,-), tlumič mám snad zatím dobrý. Na starší provedení Pega mají komplet zadní pružící jednotku cca 7500,-. Na ty novější (ie) by snad měly začít dělat koncem roku. U mě zatím spokojenost.

zozo58:
No pozeram, ze zatial to je najlacnejsi tlmic co som videl pre pegaso. Moj rocnik sa uz asi povazuje za veterana :) 1994 :) Na zimu to rozoberiem a uvidi sa ci bude treba 7500,- :-/

dzonyy:

--- Citace: zozo58  Říjen 05, 2014, 06:58:02 dopoledne ---No pozeram, ze zatial to je najlacnejsi tlmic co som videl pre pegaso. Moj rocnik sa uz asi povazuje za veterana :) 1994 :) Na zimu to rozoberiem a uvidi sa ci bude treba 7500,- :-/

--- Konce citace ---

Ahoj, a prečo nenapíšeš do www.tatramoto.sk ?? Cenovú ponuku na repas ti urobia zadarmo. Za email nič nedáš.

zozo58:
Dakujem za info, idem napisat. Dufam ze to nebude drahe :-)

Nora:
Jak nepochodíš, tak mi napiš. Mám tlumič z Gardy na prodej. Je to ten s regulací předpětí.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi