Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

Zadny tlmic

<< < (5/7) > >>

dzonyy:
Ahojte,

no ono je tak, že privátne je tento tlmič určený pre modely PEGASO 650 rv. 1992-1994, jeho číslo je MZ366-335TRL-02. Ako sám vidíš ZOZO má ročník 94, ale na internete som pozeral, že niektorý predajcovia ho ponúkajú na Pegasá od r.v. 1994 do roku 2004. Zamontovať asi ide, a keď si zoberieš, že iné riešenie asi nie je....pôvodný sa nedá repasovať, nový je drahý ako sviňa, nič iné  asi nezostáva

lubav:
Prosímtě a nepřemýšlel jsi o náhradě z nějaké jiné motorky?Já mám r.v. 93 a je tam takový obyčejný.Zkouším sehnat něco co by se tam hodilo a zatím se mi moc nevede.Nový je hrozná garda a do staršího bez záruky,že funguje se mi moc nechce.Tenhle stávající sem měl u PROCHYMOTO a nejde zrepasovat ale mám ho tam znovu,protože vytekl po 200km.   Touto cestou se snažím sehnat alespoň něco co se dá zrepasovat nebo funguje.Ten sachs co se montoval do pozdějších modelů  by byl OK. Jestli někdo něco je ochoten nabídnout tak prosím písněte. Děkuji.

zozo58:
Ked som ho montoval, zistil som ze novy tlmic ma na spodku na jednej strane zavit. Idu tam 2 ramena a medzi nimi je tlmic. To vsetko je 1 srobou a matkou spojene. Tak tento jediny rozdiel som zbadal v montazi. Ked si kupite novy tlmic tak si nastavte pruzinu tak, aby bola uplne povolena lebo po namontovani mi ledva na spickach zide jedna noha, keby som to chcel prestavit tak zase vybrat cely tlmic, nastavit si vysku pruziny a montovat s5.

lubav:
O koupi nového uvažuji až v konečné fázi  :o :o.U mého tlumiče je rozteč děr 330mm a já měřím 174cm a mám to na špičky.S kufrem nasednout je to docela honička ;D.

dragon:
potřebuju přitvrdit zadní tlumič spíš pružinu nemáte někdo skušenost z výměnou za YSS. Je delší,tvrdší a tak? Ta puvodní je měká a při plném zatíženi žádný zázrak.Budu dělat repas přepákování tak to chcu poléčit celí. Kolik má origoš pružina délku nová?Děkuji za jakykoliv poznatek či zlepšovák ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi