Autor Téma: Startovací volnoběžka  (Přečteno 147177 krát)

PEPINO

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #45 kdy: Duben 12, 2009, 09:07:46 odpoledne »
?AU .POŠLI PROSIM N?JAKOU FOTKU . ASI M? TAKY ?EKA VOLNOB?ŽKA .DÍK AHOJ PEPINO ?ES. BUD?JOVICE.

paja

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #46 kdy: Duben 14, 2009, 07:27:33 dopoledne »
Ahoj Ado,

oto?it by to asi šlo, ale I.E. má na magnetu ten vn?jší kroužek s osazením, do kterého se vloží volnob?žka a celé se to dotáhne k magnetu a volnob?žka je tam p?es segedovku zaaretovaná, aby se nemohla axiáln? posouvat.

paja

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #47 kdy: Duben 14, 2009, 07:30:19 dopoledne »
Ahoj Pepíno,

u mn? volnob?žka ob?as nezabrala (startér to?il naprázdno). Takové to ob?asné kopnutí p?i chcípnutí motoru to ud?lá i po vým?n? volnob?žky (i kamarád?m u jiných typ? moto). Jinak práce je to opravdu jednoduchá (p?ípravky ovšem musí být).

pepíno

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #48 kdy: Duben 16, 2009, 11:51:32 odpoledne »
ahoj. tak jsem dal do volnob?žky . opravdu to bylo ono. ložisko se mi vysypalo na zem.
díky za rady , šel jsem na jisto a oprava za par korun  proti servisu u odborníka.opravdu je to dobrý když tu každý pomuže svými zkušenostmi a poznatky.tak ješt? jednou dík.

vendys

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #49 kdy: Duben 23, 2009, 06:02:44 odpoledne »
ahoj potreboval bych poradit, nevim mozna to delam spatne ale nejde mi to ztahnout! bud je to dost natrvdo nebo to delam spatne, je v tom nejakej figl? a mam strach abych jeste nic nepokazil
zatim dik

paja

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #50 kdy: Duben 23, 2009, 08:42:08 odpoledne »
Zafixuj kliku areta?ním šroubem, nasa? stahovák a po?ádn? zaber. Je to nalepené, drží jak ?ert.

trandák

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #51 kdy: Duben 23, 2009, 09:17:52 odpoledne »
když to tady všechno ?tu tak vás všechny obdivuju co všechno jste schopný s tema motorkama d?lat.já jsem si taky loni tento italský klenot koupil jako svojí první velkou motorku,celej nat?šenej jakýho mám krasavce se super motorem od v?hlasného rotaxu a oto v?tší zklamání po opadnutí prvotního nadšení.žere to,nejede to,serese to,drahý díly na to o A SPIRYTU ani nemluv?.po4t.km šla pry? a já si oddechl že je mrdka pry? a ješte za dobré prachy.ted mám transalpa 01?ku a jsem bez starostí.jezdim za 5.5,nemusim se bát co volnob?žka a taky se to celý net?ese jak drahej pes,Všem vám p?eji mnoho štastný kilometru bez poruch a at je vase p?íští moto takové abi jste nepot?ebovali každý druhý dem pomoc na tomto foru      jindra 38let

Honza

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #52 kdy: Květen 05, 2009, 04:49:58 odpoledne »
nechal jsem vyto?it stahovák na kterém je odfrezovaná mataka na podržení a jde to bez problem?..

Pe?a

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #53 kdy: Květen 22, 2009, 09:48:02 dopoledne »
Ahoj, chlapci cht?l bych se zeptat jak sundám to v?tší ozubené kolo do kterého zabírá volnob?žka. Není mi to jasné. Doufám, že se nemusí p?lit motor.

Offline kabilek

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 1
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #54 kdy: Květen 22, 2009, 07:44:10 odpoledne »
Ahoj. To velký kolo sundáš po sundání magneta.Myslím ,že je voln? nasazené na klikovce.

Ba?a

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #55 kdy: Květen 27, 2009, 07:13:29 odpoledne »
Zdravím Fill11.
Mám stejný problém s volnob?žkou u Pega 650 i.e. rok 2001.M?žeš mi prosím napsat typ toho
BMW ze kterého to pasuje?V Brn? mi ?ekli,že tak 12000 k? je materiál a ?ekat 4- týdn?.To je
šílené.Zkusím ten servis v Praze.
Dík Ba?a
kontakt na mne_  baca.stepan@seznam.cz

petr

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #56 kdy: Červen 23, 2009, 07:12:28 odpoledne »
Ahoj,muzes mi poslat par fotek?Taky ji budu delat.-devilcar22seznam.cz-Ma nekdo nejaky planek toho stahovaku,aby mi ho kamos udelal na soustruhu?Predem dekuji

Mara

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #57 kdy: Srpen 04, 2009, 03:36:06 odpoledne »
ahoj, nemate nekdo origo rozmer toho ozubeneho kola? potrebuji to nechat navarit ale nevim na kolik prumer :)

dabel

  • Host
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #58 kdy: Srpen 05, 2009, 12:32:03 odpoledne »
Ahoj,mam to rozdelane,ale nevim kde ji mam koupit.Posles mi adresu?Predem dekuji,nebo kdo ma kontakt.Tak mi ho prosim poslite na email-devilcar22@seznam.cz

Offline Karpau99

  • Administrator
  • Grafoman
  • *****
  • Příspěvků: 577
  • Karma: 44
Re:Startovací volnoběžka
« Odpověď #59 kdy: Srpen 15, 2009, 11:18:29 dopoledne »
Ahojky Luky
prozvo? m? na tel 603232113
jsem v maléru pot?ebuji stáhnout tu zas...... volnob?žku
jsem z Králova Dvora u Berouna. No a pokud bys m?l chut? rád si nechám poradit

díky
Karel Paur