Srazy klubu a cestování > Srazy

Podzim 2023

(1/4) > >>

Karpau99:
Ahojky,
Protože je situace v ČR co se služeb (hospod a ubytování) týče ,,lepší a lepší" zavírají z různých důvodů další a další podniky.
 A bohužel i ty, které navenek působili jako prosperující.
Nastalo toto:
Kemp Valek Chrustenice UKONČIL  činnost.  :-[
Minulý týden mi majitel poslal majlík s informací, že ruší veškeré rezervace. (Měli jsme tam zabukovaný sraz)
A tak jsem hledal a NAŠEL řešení. Vzhledem k situaci na trhu kdy se kapacity
pro nás vhodných míst velmi rychle naplňují,
Máme předběžně (oprava) NA PEVNO domluvený termín
 15.-17.9. 2023 v kempu KARLŠTEJN.
Příští týden s pomocí Jirky Vilíka st. domluvíme s majitelem všechny podrobnosti.
Samozřejmě budu O všem informovat.
Podrobnosti můžeme probrat také na Pálavě.
Nové upřesňující informace na webu

Vzhledem k tomu, že původní restaurace ,,přišla o kuchaře" je zajištěn oběd v Litni.
Odjezd bude asi o 10 min dříve.

Vážení účastníci srazu v Karlštejně. OMLOUVÁM se všem za to, že jsme se já a zejména moje manželka snažili pro Vás  zajistit trochu zábavy.
Bohužel mi trvalo téměř dvě hodiny, než mi došlo, (po těch dvou hodinách přeřvávání a skoro doprošování se přítomných účastnit se dění),
 že vlastně obtěžujeme.
Bohužel až ve chvíli, kdy se někdo ze znechucených přítomných na otázku ,, Vás to nezajímá?" koněčně rozhodl a polopatě řekl:
,, Ne nás to nezajímá my teď máme bůček".
Chci poděkovat za upřímnost, ale je škoda, (pro vás) že mi to nikdo neřekl včas. Nemuseli by jste potom trpět moje vyrušování z vaší zábavy.
Děkuji.

PS:  Nejsem uražen, jen je mi trochu líto co že se to stalo s tou skělou partou přátel v poslední době. Ti kdo mě znají vědí, že říkám komukoliv vše narovinu. Píši sem jen proto, že dnes ráno jsem potkal jen pár lidí a určitě bych nechodil obtěžovat po kempu osobně.

 Na další komentáře NEBUDU reagovat.

gigi650:
Díky za info,Karlíku! Budeme se těšit. ;)

Jarda:
 ;D ::) ::) "to bude v álejích zase nablito"  ::) ::) ;D
to je od tebe Karliku ale pěkné,jasnej palec nahoru

Karpau99:
Sledujte webovky
Nové informace - hlavně ubytování

milous:
Už se těším hlavně dejte zavcasu vedet ohledně ubytka

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi