Srazy klubu a cestování > Srazy

První zimní

(1/6) > >>

eliot650:
Ahoj kamarádi,

 tak zima nám již udeřila plnou silou a mě je sakra dlouhá chvíle, tak vymýšlím lotroviny a jedna mě napadla  ;D. Co se takhle zkusit prvně sejít v zimě? Obvolal jsem zopár lidí ( SORRY, fakt nejde obvolat všechny  :'( ) a výsledek je následující. V termínu od 25 do 26.2.2016(edit: To je přece jasný že je to 2017  ;D ) se srazíme s Karpauem, Findejsem, Frantz Josephem, Gumídkem a Gigim v hotelu Gurmania, Starý Pelhřimov 79. Pokud máte někdo chuť a zájem se k nám připojit, rezervujte si prosím ubytování na tel čísle 222 500 555  ;D  POZOR - kapacita není velká, tak neotálejte dlouho! Vzhledem k tomu, že se jedná o první zimní posezení a pokecání bez motorek, hledal jsem něco menšího a pro všechny účastníky přibližně se stejnou délkou dojezdové vzdálenosti ( stejně se najde nějakej rejpal, kterej to bude mít o 3 km delší  ;D ;D ;D ;D ). Shrnuto, podtrženo, zima dlouhá, tak proč si jí malinko nezpříjemnit pokecem s kamarády?? Třeba se nám to zalíbí tak, že si budeme budoucí zimy zkracovat stejným způsobem a pravidelným pořádáním zimních srázků   ;).

PS: manželkám a milenkám účast samozřejmě povolena :P

Pa
E+E

stránky hotelu tu: http://www.hotely.cz/pelhrimov/gurmania-hotel/#mapa-a-lokalita

Franz Joseph:
Kdo je michal96?
Woprav to ;-)

eliot650:

--- Citace: Franz Joseph  Prosinec 07, 2016, 02:19:46 odpoledne ---kdo je michal96?

--- Konce citace ---

Jé, já zapomněl  ::). Moc se omlouvám Vaše císařská Výsosti a slibuji, že už se to víckrát nestane   :-[ :-[ :-[

f83760:

--- Citace: Franz Joseph  Prosinec 07, 2016, 02:19:46 odpoledne ---Kdo je michal96?
Woprav to ;-)

--- Konce citace ---

Takhle si to myslel?   ;D ;D ;D

gigi650:
Konečně je zas na co se těšit.  :D  No a né???  ;)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi