Srazy klubu a cestování > Srazy

Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?

<< < (2/4) > >>

Pepa 66:

--- Citace: Buksa  Září 25, 2014, 09:43:46 odpoledne ---Ahoj Noro uvažoval jsem o tom již mnohokrát ale jak píšeš vzdálenost a nebylo ským ted již nejsem sám držitelem Pegasa jsme tři tak podnikáme vyjíždky pokud bude na jaře sraz dostupný i nám a bude možnost vydáme se poznat nové kamarády a nabrad rozumy. Pepíno Holešov

--- Konce citace ---

Ahoj Buksa,rádi vás na sraze uvidíme a to jestli más Pegaso nebo ne je druhoradé. Hlavní je aby se sesla parta dobrejch lidí se stejnými zájmy,neboli Jezdi pro radost! / Ride for Fun! zatí se opatruj cau Pepa 66. 8)

findejs1310:
Ne....nemel jsem totiz Pegaso ;D
Jura Fin

JIRKAOLO:
Zucastnil jsem se srazu ve trech studnich 2014 bylo to prijemne setkani lidi se stejnymi zajmy krasne stroje obzvlast pega to byl koncert když bezely všechny za raz. Vyjizdka byla skvela v klidnem tempu no vzpominam na to. Do satova se chystam mam prislibene volno v praci alespoň si muj john deere o vikendu odpocne a ja si  uziji hezky vikend cau j.

Pedro:
ešte som sa nestihol zúčastniť. Pego mám len mesiac.
PS do čiech asi nedorazím ale keď bude niečo tu na sk rád prídem :)

Pepa 66:

--- Citace: Pedro  Únor 24, 2015, 02:51:17 odpoledne ---ešte som sa nestihol zúčastniť. Pego mám len mesiac.
PS do čiech asi nedorazím ale keď bude niečo tu na sk rád prídem :)

--- Konce citace ---

Ahoj Pedro,  ;) určitě přijeď na sraz dojedou i ze zahraničí (AT) a neřeší že neumí Česky. Po 10ti panáčkách si budem rozumět i bez tlumočníků. Rádi tě poznáme, no a vem klidně i nějaké kolegi(ně) čau Pepa 66  8)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi