Srazy klubu a cestování > Srazy

Zúčastnili jste se někdy srazu pegasoclubu.cz?

(1/4) > >>

Nora:
Popřípadě napište, proč jste se nezúčastnili jako například: vzdálenost, termín, počasí, nefungující motorka, atd.

Buksa:
Ahoj Noro uvažoval jsem o tom již mnohokrát ale jak píšeš vzdálenost a nebylo ským ted již nejsem sám držitelem Pegasa jsme tři tak podnikáme vyjíždky pokud bude na jaře sraz dostupný i nám a bude možnost vydáme se poznat nové kamarády a nabrad rozumy. Pepíno Holešov

Jarda:
Ahoj,jelikož jsem majitelem pegáska teprve dva roky tak jsem ještě na žádné "slezině" nebyl i když mně to láká,tak možná že 18.10. to vyjde ikdyž mám být v "ústavu"(práci). Jsem od Jičína a ani nevím zda někdo odtud jezdí na takovéto akce,třeba na tu Šumavu je to dosti z ruky. Teď mně trochu zlobí volnoběžka(myslím tedy) ale snad ještě vydrží:-). Jarda

Pepa 66:
Ahoj kluci pegasáci,sám jsem majitelem Pegaso Tibet teprve od jara 2014 ale uz jsem byl na srazu u Trech studní.Mohu konstatovat ze je to supr parta a zádná vzdálenost nemuze být natolik velká abych se za nima nerozjel zase.Bohuzel jsem se musel omluvit z letosního druhého srazu,ze zdrvotních duvodu. Masinka slape bez poruch a proto na dalsím sraze budu urcite (vzdit ho vlastne porádám), tak ze se opatrujte ve zdraví a cekám ze dorazíte Pepa 66.

MartikRA:
buď nebyl sraz, nebo nebylo složený pego:-/

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi