Autor Téma: První zimní  (Přečteno 16474 krát)

eliot650

  • Host
První zimní
« kdy: Prosinec 07, 2016, 01:27:34 odpoledne »
Ahoj kamarádi,

 tak zima nám již udeřila plnou silou a mě je sakra dlouhá chvíle, tak vymýšlím lotroviny a jedna mě napadla  ;D. Co se takhle zkusit prvně sejít v zimě? Obvolal jsem zopár lidí ( SORRY, fakt nejde obvolat všechny  :'( ) a výsledek je následující. V termínu od 25 do 26.2.2016(edit: To je přece jasný že je to 2017  ;D ) se srazíme s Karpauem, Findejsem, Frantz Josephem, Gumídkem a Gigim v hotelu Gurmania, Starý Pelhřimov 79. Pokud máte někdo chuť a zájem se k nám připojit, rezervujte si prosím ubytování na tel čísle 222 500 555  ;D  POZOR - kapacita není velká, tak neotálejte dlouho! Vzhledem k tomu, že se jedná o první zimní posezení a pokecání bez motorek, hledal jsem něco menšího a pro všechny účastníky přibližně se stejnou délkou dojezdové vzdálenosti ( stejně se najde nějakej rejpal, kterej to bude mít o 3 km delší  ;D ;D ;D ;D ). Shrnuto, podtrženo, zima dlouhá, tak proč si jí malinko nezpříjemnit pokecem s kamarády?? Třeba se nám to zalíbí tak, že si budeme budoucí zimy zkracovat stejným způsobem a pravidelným pořádáním zimních srázků   ;).

PS: manželkám a milenkám účast samozřejmě povolena :P

Pa
E+E

stránky hotelu tu: http://www.hotely.cz/pelhrimov/gurmania-hotel/#mapa-a-lokalita
« Poslední změna: Prosinec 08, 2016, 11:24:22 dopoledne od Karpau99 »

Offline Franz Joseph

  • Častý návštěvník
  • ***
  • Příspěvků: 479
  • Karma: 1
  • Had žere Bureše !!!
    • http://www.alfaromeo.it/
Re:První zimní
« Odpověď #1 kdy: Prosinec 07, 2016, 02:19:46 odpoledne »
Kdo je michal96?
Woprav to ;-)
« Poslední změna: Prosinec 07, 2016, 02:27:28 odpoledne od Franz Joseph »

eliot650

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #2 kdy: Prosinec 07, 2016, 02:27:02 odpoledne »
kdo je michal96?

Jé, já zapomněl  ::). Moc se omlouvám Vaše císařská Výsosti a slibuji, že už se to víckrát nestane   :-[ :-[ :-[

f83760

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #3 kdy: Prosinec 07, 2016, 02:58:56 odpoledne »
Kdo je michal96?
Woprav to ;-)

Takhle si to myslel?   ;D ;D ;D

gigi650

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #4 kdy: Prosinec 07, 2016, 03:25:08 odpoledne »
Konečně je zas na co se těšit.  :D  No a né???  ;)

findejs1310

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #5 kdy: Prosinec 07, 2016, 04:21:39 odpoledne »
To ale nevypadá vůbec zle  :)
A mají tam určitě aj dobrý pivečko  :)
Tož my se dem pomalu balit a 25.2.2017 se těším na viděnou kuciii a holciii  :)
A protože je to vlastne skorobřezen tak estli bude aspoň 10 st. tak za náma bude pouze jedna čára.
Su zvědavé kolik se tam toho sleze
UBJ

JIRKAOLO

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 07, 2016, 04:48:14 odpoledne »
Cau pratele tak mi se zenou se také zucastnime této netradicni akce ale zenu na motorku nedostanu pokud nebude alespoň 20 stupnu jinak hold na ctyrech kolech budu se tesit jirkaolo.
« Poslední změna: Prosinec 07, 2016, 07:09:08 odpoledne od findejs1310 »

findejs1310

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #7 kdy: Prosinec 07, 2016, 05:17:30 odpoledne »
Jirko
V podstatě je to první ročník a to znamená že už je to vlastně tradice   :D
Myslím že se nám tam bude líbit  ;D
« Poslední změna: Prosinec 07, 2016, 05:25:44 odpoledne od findejs1310 »

JIRKAOLO

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 07, 2016, 05:22:01 odpoledne »
Mas pravdu musíme si život zkraslovat třeba i fikcemi vzdyt loni v zime to bylo super hezky jsme se opili pamatuješ a jestli ne tak jsi mel asi okno ha ha j.

f83760

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #9 kdy: Prosinec 08, 2016, 11:29:52 dopoledne »
Kdo je michal96?
Woprav to ;-)

Takhle si to myslel?   ;D ;D ;D

Zdravím Míšo  ;)

Tak jsem to tedy dal tak jak to má být - no prostě jsem čekal, že budeš
prskat alespoň trošičku a ty PRD.

Zkazil jsi mi radost  búúúúú :'( :'( :'(  ;D

f83760

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #10 kdy: Prosinec 08, 2016, 11:31:18 dopoledne »
Ale jinak Hynku byl to super nápad.
Penzionek vypadá pěkně už se těšíme.

Offline Franz Joseph

  • Častý návštěvník
  • ***
  • Příspěvků: 479
  • Karma: 1
  • Had žere Bureše !!!
    • http://www.alfaromeo.it/
Re:První zimní
« Odpověď #11 kdy: Prosinec 08, 2016, 03:36:21 odpoledne »
http://www.gurmania-hotel.cz/

Tam se nám bude líbit,  :o Hynku, tos vybral velmi pečlivě!

« Poslední změna: Prosinec 08, 2016, 03:46:25 odpoledne od Franz Joseph »

eliot650

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #12 kdy: Prosinec 08, 2016, 04:01:52 odpoledne »
http://www.gurmania-hotel.cz/

Tam se nám bude líbit,  :o Hynku, tos vybral velmi pečlivě!

Ahoj Franzi, no, popravdě jsem dal na doporučení jednoho místního kamaráda a vím, že ten si hubu teda fakt neošidí  ;D ;D Tak snad to bude dobré  ;) Když jo, tak prosím chválit mě  :D, když ne, tak vám dám jeho adresu a můžete mu něco nepěkného provést  ;D ;D ;D ;D

Offline scamp

  • Nový uživatel
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:První zimní
« Odpověď #13 kdy: Prosinec 09, 2016, 04:35:59 odpoledne »
Ahoj kamarádi,

 tak zima nám již udeřila plnou silou a mě je sakra dlouhá chvíle, tak vymýšlím lotroviny a jedna mě napadla  ;D. Co se takhle zkusit prvně sejít v zimě? Obvolal jsem zopár lidí ( SORRY, fakt nejde obvolat všechny  :'( ) a výsledek je následující. V termínu od 25 do 26.2.2016(edit: To je přece jasný že je to 2017  ;D ) se srazíme s Karpauem, Findejsem, Frantz Josephem, Gumídkem a Gigim v hotelu Gurmania, Starý Pelhřimov 79. Pokud máte někdo chuť a zájem se k nám připojit, rezervujte si prosím ubytování na tel čísle 222 500 555  ;D  POZOR - kapacita není velká, tak neotálejte dlouho! Vzhledem k tomu, že se jedná o první zimní posezení a pokecání bez motorek, hledal jsem něco menšího a pro všechny účastníky přibližně se stejnou délkou dojezdové vzdálenosti ( stejně se najde nějakej rejpal, kterej to bude mít o 3 km delší  ;D ;D ;D ;D ). Shrnuto, podtrženo, zima dlouhá, tak proč si jí malinko nezpříjemnit pokecem s kamarády?? Třeba se nám to zalíbí tak, že si budeme budoucí zimy zkracovat stejným způsobem a pravidelným pořádáním zimních srázků   ;).

PS: manželkám a milenkám účast samozřejmě povolena :P

Pa
E+E

stránky hotelu tu: http://www.hotely.cz/pelhrimov/gurmania-hotel/#mapa-a-lokalita
A ahoj  Hynku, super nápad. Povídám paní,že pojedem v únoru na sraz toho "našeho " gangu. Prvotní nadšení zchladila skutečnost,že mám od pátku do neděle noční..........Takže je to zatím na prd.......Ještě něco zkusím,rádi bychom s vámi poseděli a popili......
Tak zatím Ahoj.

eliot650

  • Host
Re:První zimní
« Odpověď #14 kdy: Prosinec 11, 2016, 06:36:04 dopoledne »
Ahoj Scampe Ty starý brachu, tož snad Ti ti vyjde  ;). Budeme se těšit  ;) Pozdravuj mamku a měj se E+E