Autor Téma: Zase volnoběžka  (Přečteno 315866 krát)

Offline kabilek

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 1
Zase volnoběžka
« kdy: Únor 23, 2008, 06:39:43 odpoledne »
Zdravím všechny Pegasáky. Necht?l m? to?it startér. Sundal jsem víko na pravé stran? s cívkama na magnetu a v zubech na kole?kách p?evodu startéru jsem našel šestku mati?ku. :ohmy:     Potom jsem oto?il magnetem a vypadla další. Ve víku byla t?etí.¨Mohl by mi n?kdo poradit z ?eho jsou? Myslím si ,že musí být n?kde z volnob?žky? Jo a abych nezapomn?l ty matky jsou nízký asi 3-4 mm.Díky za každou radu.
                              kabilek

komaiz

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #1 kdy: Únor 25, 2008, 06:47:00 odpoledne »
:sick: Zdar ty matky jsou s volnob?žky na podzim jsem ji m?nil myslim že jsou tam celkem 4 jsou s klece která drži voknob?žku davají jse na lepidlo jestli to n?kdo mn?nil anezajistil to lepidlem tak jse to ?asem avybracema povolilo.

Offline kabilek

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 1
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #2 kdy: Únor 25, 2008, 06:53:52 odpoledne »
Díky  za radu. A taky bych cht?l pod?kovat tomu kolegovi co dal ke stažení motor na Pego . Díky

Offline kabilek

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 1
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #3 kdy: Únor 27, 2008, 04:15:50 odpoledne »
Tak jsem stáhnul magneto(musel jsem ho trošku oh?át) našel jsem i tu ?tvtou mati?ku. Ale taky jsem našel rozpadlou plechovou krytku volnob?žky . Te? ji budu muset sehnat. Nemáte ji n?kdo náhodou navíc?;)  Nebo aspo? radu kde ji sehnat a kolik bude tak asi stát? Nebo ji mám snad pova?it? Podle m? by to bylo asi nejrychlejší.:blush:

Michal

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #4 kdy: Listopad 29, 2009, 10:00:05 odpoledne »
M?že mi n?kdo pradit  jak a kde m?žu sehnat volnob?žku na mé pego 98 a z jakého bmw to pasuje?

Offline kabilek

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 1
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #5 kdy: Listopad 30, 2009, 04:45:29 odpoledne »
?auky, zkus to tady Na rotax 655 pasuje ložisko z BMW F650. K sehnání Carservis Praha, Autec, cena cca. 2300k? Je to v sekci neoriginální náhradní díly tady na pegas klubu http://www.pegasoclub.cz/technika/udrzba-a-opravy-pegaso/neoriginalni-nahradni-dily.html Já tam doce

MIchal

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #6 kdy: Prosinec 05, 2009, 05:36:20 odpoledne »
Díky za info byl sem mimo  tak já  tam zkusím brnknout ješt? jednou dííík Michal

Lubos

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #7 kdy: Leden 12, 2010, 04:24:59 odpoledne »
A máte n?kdo zkušenost jestli se dá na Pegaso 650 ie rv. 04 sehnat volnob?žka taky od BMW? je to stejný motor rotax 655 nebo už je to n?jaký nov?jší? dík

babucha

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #8 kdy: Leden 30, 2010, 03:29:50 odpoledne »
zder o volnobezce se toho nakecalo jiz mnoho, je to proste slabina tohoto motoru, kterej je jinak super. Resil jsem tuto zalezitost take a musim vsem poradit. A-spirit drahe a dlouha dodaci lhhuta :angry:  Aprilia v N?mecku draha a dlouha doba dodani :angry:  Jawa v ?echách nejdrazsiradove o 10 000,-- ale maji ji nasklade(neni se co divit) :angry:  a ted to prijde BMW primo v nemecku cena volnobezky 70 euro obehove kolo 170 euro a dodaci lhuta TRI dny !!! radi vam poradi a obslouzi SUPER SUPER SUPER

Offline Karpau99

  • Administrator
  • Grafoman
  • *****
  • Příspěvků: 577
  • Karma: 44
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #9 kdy: Leden 30, 2010, 04:26:26 odpoledne »
Ahojky Babucho,
písni n?jakej kontakt na ty n?mce

babucha

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #10 kdy: Leden 31, 2010, 11:20:33 dopoledne »
www.zapf-bikes.de je to v Rehau 5km od Aše takze to mam jen 5km :laugh:

Olaf187

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #11 kdy: Duben 27, 2010, 06:34:43 odpoledne »
Zdarec všichni...takže sem tady proběhl forum, odkazy, všechno možný co se dalo, protože mě jak sem se dočetl taky volnoběžka opustila ani se nerozloučila...:unsure:  obracím se sem hlavně proto, že bych se chtěl zeptat a poprosit, jestli je tu někdo z jižní moravy, nejlíp z Brna, kdo by mě mohl trochu poradit, kdyby bylo potřeba, ale hlavně vypučit ten stahovak. Jinak kdyby měl někdo nějakou fotku, jak to vypada, kde hledat a třeba i něco z průběhu opravy, budu neskonale vděčný:)  kdyžtak jestli můžu prosit, pošlete mi co budete mít po ruce na mejla mirek@oulehla.com. Dík moc

MRNIL

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #12 kdy: Duben 27, 2010, 08:35:20 odpoledne »
tož ogare, máš tam na u vás tyhle típky. první je NORA,a druhej kolík je KARLOS, ale toho jsem tu nějakou dobu neviděl. tak se obrať na ně. nora se nechá prosit, tak pokleknout....:laugh: :P ;)

mates650

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #13 kdy: Duben 27, 2010, 09:49:04 odpoledne »
Zdravím všechny.

Tak se musím taky pochlubit. Dnes se mi volnoběžka taky odporoučela. A to vše skoro týden před srazem. To je úplně SUPER :ohmy: :ohmy: :ohmy: . Holt se nedá na nic čekat. Hned jsme se s kamarádem Milanem do toho pustili. Čtrnáct dní starý olej ven, víko ven, zaaretovat kliku, povolit a vyšroubovat šroub co drží magneto a teď musím čekat, než Milan nechá udělat stahovák na magneto a pak už jen aby u Bavoráka měli volnoběžku skladem.

:(  Budu doufat, že to dobře dopadne a že na sraz nebudu muset autem......

Olaf187

  • Host
Re:Zase volnoběžka
« Odpověď #14 kdy: Duben 28, 2010, 02:32:45 dopoledne »
Dík za info, pokusim se je kontakovat...:cheer: