Autor Téma: Pegaso 650 r.v.98 problém  (Přečteno 14814 krát)

Meggy

  • Host
Pegaso 650 r.v.98 problém
« kdy: Červenec 07, 2007, 07:00:06 odpoledne »
Ahoj,
mám problém.Mám Pegaso 650 r.v 98 a minulou ned?li co jsme najeli ve vedru p?es 230 km mi za?alo Pego st?ílet a umírat. Vym?nili jsme sví?ku (bo ta stará byla ?erná jako bota,ale byla tam chvíli), nicmén? to o moc nepomohlo. Pego umírá dál.. Chvílema mi to i p?ijde jak by došel benzín a p?itom tam je.
N?kdo ?iká se?ídit karburátor, n?kdo se?ídit ventily..
Prost? Pegaso beží b?ží a pak um?e..
Nemáte n?kdo podobnou zkušenost?mám se p?ipravit na nejhorší?
Díky Meggy

ICQ: 347-210-057

Offline Tomis

  • Častý návštěvník
  • ***
  • Příspěvků: 265
  • Karma: 6
Odp.:Pegaso 650 r.v.98 problém
« Odpověď #1 kdy: Červenec 09, 2007, 04:04:26 odpoledne »
Zdar
Ja bych to tipl na bohatou smes...cerna svicka by tomu nasvedcovala a chcipani taky. Zkusil bych nejdriv seridit karburatoy. O ventilem bohuzel nic nevim :(  takze posodit nemuzu...

MARO, co ti na to?????

Meggy

  • Host
Odp.:Pegaso 650 r.v.98 problém
« Odpověď #2 kdy: Červenec 09, 2007, 06:24:29 odpoledne »
Zítra ráno to vezu na se?ízení karburátoru. Už se trochu zlepšilo samo od sebe, ovšem když jsem to dnes startovala u benzínky tak to zas vyst?elilo a pak chytlo.
Sm?s je ur?it? bohatá, jen se bojim toho, že mi nepom?že jen se?ízení karbece;o((

Offline Tomis

  • Častý návštěvník
  • ***
  • Příspěvků: 265
  • Karma: 6
Odp.:Pegaso 650 r.v.98 problém
« Odpověď #3 kdy: Červenec 09, 2007, 01:45:37 odpoledne »
Meggy napsal(-a):
Citace
Zítra ráno to vezu na se?ízení karburátoru. Už se trochu zlepšilo samo od sebe, ovšem když jsem to dnes startovala u benzínky tak to zas vyst?elilo a pak chytlo.
Sm?s je ur?it? bohatá, jen se bojim toho, že mi nepom?že jen se?ízení karbece;o((


A nemuze to byt spatnej benzin? Me jednou strilelo Pego po natankovani..prestalo po dalsim natankovani...puvodne sme si mysleli ,ze se pego nakazilo, bo sme byli na rallye a WRCcka strilely o 106 :laugh:  ale nakonec to fakt spravil jinej benzin.
Kazdopadne serizenim a vycistenm nic nezkazis. ;)

Meggy

  • Host
Odp.:Pegaso 650 r.v.98 problém
« Odpověď #4 kdy: Červenec 09, 2007, 09:26:17 odpoledne »
I to je možné.. Vyfoukali jsme filtr, vym?nili sví?ku a zatim jelo. Akorát mi dnes vyst?elilo p?i startování u benzínky takže to se?ízení nebude na škodu..

Meggy

  • Host
Odp.:Pegaso 650 r.v.98 problém
« Odpověď #5 kdy: Červenec 11, 2007, 11:00:57 dopoledne »
Takže seštelování karburátor? nepomohlo.. Teda jo,ale jen co se tý?e maxioma 5 000 otá?ek, jakmile to vyto?im víc tak se Pego za?ne škubat a skutek (výkon) utek..
Sakra já už z toho zešedivim..
Máte n?kdo n?jakou radu co rozkuchat nyní??

country1

  • Host
Odp.:Pegaso 650 r.v.98 problém
« Odpověď #6 kdy: Červenec 03, 2008, 10:20:02 odpoledne »
Mám poslední dobou stejný problém jako ty. Kolem 5000 otá?ek to vypadá, jako by docházel benzín. Výkon se snižuje, cuká motor, vynechává. ...  Vym?nil jsem sví?ku, stará byla ?erná. Chvilku cca25 km super, potom zase to cukání, vynechávání a ješt? snad horší stav. ... To co popisuješ mám taky. (Pego 2001 - ješt? s karburátory). Pokud jsi p?išel na závadu, tak dej v?d?t. P?edpokládám bohatou sm?s (hodn? žere).

matus.gres

  • Host
Re:Pegaso 650 r.v.98 problém
« Odpověď #7 kdy: Červen 13, 2017, 03:39:31 odpoledne »
Podarilo sa vam to nejak vyriešiť?  mam ten isty problém a nemôžem nájsť príčinu. vdaka

Offline Matej.sagat

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 46
  • Karma: 0
Re:Pegaso 650 r.v.98 problém
« Odpověď #8 kdy: Srpen 18, 2017, 05:43:04 odpoledne »
Vyšší spotřeba (u mě nakonec až 9-9,5 litru), saze z výfuku, střílení,... se u mě rovnalo pouze kompletně zasviněnému vzduchovému filtru. Jako krátkodobý test, zda je problém zde, zkus pouze pojezdit po ulici nebo okolí bez filtru (mimo polňačky a jiný zásadní bordel)