Autor Téma: Bocni stojan  (Přečteno 4944 krát)

Offline gammar

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 104
  • Karma: 0
Bocni stojan
« kdy: Červen 17, 2022, 05:33:49 odpoledne »
Ahoj zavodnici, tak se mi bohuzel vylomil cep na bocnim stojanu, kde je chycena pruzina. Pujde to bezpecne privarit?
Navic mi vubec neni jasne, jak tam ma byt ta pruzina uchycena. Vyfotil jsem, co tam mam ja. Je takova dvojita, ma 2 uchyty nahore a 2 dole. Vubec to neodpovida obrazku v manualu. Tam je totiz jednoducha pruzina a nad stojanem je tam videt jeste druha, takova jakou mam ja, ale ta neni dle obrazku vubec uchycena za tim spinacem stojanku, ale uplne jinde a ani neni poznat, k cemu tam vubec je. Ja mam jedem z tech koncu tam, co by mela byt ta obycejna pruzina.
Znamena to, ze mi chybi ta jednoducha pruzina, nebo jak to tam ma byt?
Predem diky a zdar.




Offline pavel d

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 193
  • Karma: 0
Re:Bocni stojan
« Odpověď #1 kdy: Červen 20, 2022, 01:01:07 odpoledne »
Ahoj,
podle mého máš jen posunutou tu vnitřní pružinu. Je tam dvojitá i na tom manuálu. Chyť oba háčky a natahni na čep stojánku. Možná podle fotky tam máš pružinu z hlavního stojanu. Obě jsou dvojité, ta na hlavím je v gumě. Já už Pegaso nemám, tak nedokážu porovnat.

Offline gammar

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 104
  • Karma: 0
Re:Bocni stojan
« Odpověď #2 kdy: Červen 20, 2022, 10:50:12 odpoledne »
Ahoj, pravdu mas. Nasel jsem par fotek a opravdu ta v te gume ma byt chycena jak pises. Pravdepodobne je opravdu k hlavnimu stojanu, ale normalne se pouziva na ten bocak.
Popravde, nikdy jsem nevidel pruzinu, ktera ma v sobe jeste jednu slabsi a ponekud mi unika smysl.

Offline pavel d

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 193
  • Karma: 0
Re:Bocni stojan
« Odpověď #3 kdy: Červen 22, 2022, 07:13:33 dopoledne »
Je tou vnitřní zesílená, jednoduchá by tě stojánek neudržela a na nerovnostech by se pohyboval. A to třeba v náklonu nechceš.  :D