Autor Téma: HRUBE RAZENI  (Přečteno 31662 krát)

Michal650

  • Host
HRUBE RAZENI
« kdy: Srpen 18, 2008, 12:34:03 odpoledne »
Cau chlapaci,pego mi jezdi jako ohen. Chyta skoro na drc,nezere,nestrili proste v pohode. Ale zas je tady to kurva ALE. Tak se mi zda ze mi jde strasne hrube radit,strasne moc slysitelne. Dolu to jde jeste s meziplynem,tak to je docela v pohode ale nahoru to skace jak svina. Zadne jemne zarazeni. Prej na itala to je jeste paradni ale nejak se mi tomu nechce verit. Co vy chlapaci,jak vam to radi. Nemate nekdo nejaky tip jak stim vyjebat nebo co je zas treba vymenit. Dikes:evil:

Migas

  • Host
Odp.:HRUBE RAZENI
« Odpověď #1 kdy: Srpen 18, 2008, 08:26:55 odpoledne »
Mi to taky hodn? hlu?n? ?adí. Obzvláš? dvojka jde dost ztuha ale beru to jako normální v?c. ?ím výš ?adíš, tím to jde leh?eji.

milouš

  • Host
Odp.:HRUBE RAZENI
« Odpověď #2 kdy: Srpen 18, 2008, 09:36:30 odpoledne »
Co sis koupil to máš.Pega ?adí stašn?, hlavn? jedni?ka (ta jde vždy pr?z zuby),jak si zvykneš  bude to pro tebe uuuuuupln? normáááálníííí?azeníííí.  Kamoš má BMW 650 GS a d?lá mu to samé ja mam pego 650 99 a kdykoliv mu natrknu prdelm (UJEDU KDYKOLIV).

Michal650

  • Host
Odp.:HRUBE RAZENI
« Odpověď #3 kdy: Srpen 19, 2008, 07:29:47 dopoledne »
Kuuuva tak to su rad,ja myslel ze zas budu valit prachy do neceho. Ono to razeni neni  zas tak hrozne,ale kazi to dojem. Zni to jako kdyby tam nebylo neco v poradku. Jak to clovek nezna tak ma strach. Ale na to vsecko to je super stroj. Za ty prachy je to docela dost muziky a jeste to vypada.
Taliani vsecko ojebavaji tak si to musime doladit doma.:)

country1

  • Host
Odp.:HRUBE RAZENI
« Odpověď #4 kdy: Srpen 19, 2008, 09:20:35 dopoledne »
To Michal650: Hrubé ?azení - hm to je problém, ale co ta tvá hrubá mluva? Samá \\"kuuuvvaaa\\". Myslíš, že budeš v?tší chlap, když si \\"zakuurvvuujeeš\\". Chlapa d?lá úpln? n?co jiného... B) :laugh: :woohoo:

Michal650

  • Host
Odp.:HRUBE RAZENI
« Odpověď #5 kdy: Srpen 19, 2008, 11:26:20 dopoledne »
Nebud chytlavy fesaku.:sick:

Broni

  • Host
Odp.:HRUBE RAZENI
« Odpověď #6 kdy: Srpen 19, 2008, 05:46:18 odpoledne »
taky jsem ze za?átku myslel ,že je zas n?kde chyba,mám pocit ,že to chce hlavn? vychytat jaký kvalt v kolika otá?kách a sko?í tam krásn? i bez spojky.A moje malá zkušennost ?íká ,že jedni?ku nevytá?et a ?adit co nejd?ív na dvojku.

Michal650

  • Host
Odp.:HRUBE RAZENI
« Odpověď #7 kdy: Srpen 20, 2008, 06:44:31 dopoledne »
Jo jo,mas pravdu. Jednicka je pekne kratka a urvana. Chce to trochu citu a pak to jde.  Ma uz chuderka neco nalitane tak sem mel strach ze me odchazi spojka nebo neco. Ale chlapaci letos byl jen jeden pegosraz,ze to nebude i posledni. Chtel bych jeste pred zimou skouknout nejake upravy at se mam cim bavit v zime. Vemte to nekdo pevne do rukou.

Offline dragon

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re:HRUBE RAZENI
« Odpověď #8 kdy: Červen 28, 2015, 10:24:52 dopoledne »
To řazeni je opravdu dost tvrdý ele jak je možný že při hodně citlivem přezazeni dam neutral mezi 4 a 5 stupnem to me dost znepokokuje.Mam zato že to má jit pouze mezi 1a 2.

Offline ra100

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 93
  • Karma: 7
Re:HRUBE RAZENI
« Odpověď #9 kdy: Červen 28, 2015, 10:30:29 odpoledne »
a ešte je aj medzi 2-3. ;D

findejs1310

  • Host
Re:HRUBE RAZENI
« Odpověď #10 kdy: Červen 29, 2015, 05:40:31 odpoledne »
Prdlacku
To neni zadnej neutral ...pouze je mozne najit mezipolohu kdy nezabiraji zuby.
Rozhodne nedoporucuju hledat tyhle " neutraly". Jsou nestabilni a muzete udelat spis skodu nez uzitek.
Jura

Offline dragon

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re:HRUBE RAZENI
« Odpověď #11 kdy: Červen 30, 2015, 12:20:05 odpoledne »
Dík přesne tohle sem myslel že se bude jednat o nedořazený kvalt. Moc citu moc škody.

Kralik

  • Host
Re:HRUBE RAZENI
« Odpověď #12 kdy: Duben 09, 2016, 06:06:38 odpoledne »
Zdravím ve spolek. Mám dotaz. Když po nějaké době (i 1 den) se chci projet, mám problém se zařazením jedničky. Normálně to nastartuju, sklopim policajta, vypnu sitič a když dám jedničku, tak to chcípne. Nejde to ani přes spojku. musím s motkou trochu hnout přes kvalt a pak už to jde... Díky za rady. Je to pegaso 1996.

JIRKAOLO

  • Host
Re:HRUBE RAZENI
« Odpověď #13 kdy: Duben 09, 2016, 06:28:59 odpoledne »
Cau jedine co me napada je slepena spojka co tam mas za olej kdyz tam tu jednicku dostanes a zhasne motor tak to musi docela hodne cuknout ne?

Offline Sat1

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:HRUBE RAZENI
« Odpověď #14 kdy: Duben 10, 2016, 12:48:55 odpoledne »
jj, tohle dela slepena spojka. Malo vystavuje, nebo blby olej.