Autor Téma: KARBURATORY  (Přečteno 98052 krát)

zdeno255

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #30 kdy: Prosinec 28, 2015, 09:15:15 dopoledne »
2 sú základné nastavenie a keď ju na jar vytiahnem a budem jazdiť tak doladím.  ;)

zdeno255

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #31 kdy: Prosinec 30, 2015, 07:38:05 odpoledne »
Dnes som ju na chvíľku vyteperil z pivnice v paneláku a preštartoval. Chytila parádne. Nastavenie zmesy som dal nakoniec 4 otáčky. Uvidím na jar ak sa povozím či to už bude ok. Zatiaľ super.

findejs1310

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #32 kdy: Prosinec 30, 2015, 08:34:59 odpoledne »
Ty Zdendo
Vy uz tam na slovensku mate jaro?????
Tady este nezacala zima  ;D   ;D
Jura

zdeno255

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #33 kdy: Prosinec 30, 2015, 08:38:16 odpoledne »
Stromy pučia, fialky zas rozkvitli tak už hádam aj jar prišla :D
Musel som ju konečne preštartovať po dvoch mesiacoch a v pivnici sa to susedom nepáči.

Ladislav

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #34 kdy: Leden 16, 2016, 06:01:00 odpoledne »
Tak jsem dnes sundal karburátory a ejhle.V jedné misce byl spadlej celej mechanismus plováku.Nějak moc se mu nechce držet zpět .Nevíte kde se daj sehnat ty o-kroužky a ty pístky?Když už to rozebírám tak at je to nové..Tak šlo asi dost benzínu do oleje,protože mám nějak hodně oleje a je řídkej jak voda.

Ladislav

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #35 kdy: Leden 18, 2016, 11:59:46 dopoledne »
Tak jsem sám doma,manželka pryč a já v obýváku. :) :)Tak jsem jel podle videa.Ted tam nemohu dostat zpět memrány. :(

Ladislav

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #36 kdy: Leden 18, 2016, 12:14:39 odpoledne »
ještě jedna otázka.Kde to má přisávat ten vzduch.Přikládám dva obrázky.Je to 1,nebo 2? díky

Offline Tommy_SCA

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
  • Mé moto viz odkaz :)
    • MOJE MOTO-rkari.cz
Re:KARBURATORY
« Odpověď #37 kdy: Leden 18, 2016, 12:15:03 odpoledne »
Nevíte někdo o někom ze severních čech, kdo by mi mohl seřídit karburátory na Pegasu 98 ? Sám si na to netroufám.....

Popřípadě je možné poslat demontované karburátory někomu k seřízení?

Díky

Ladislav

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #38 kdy: Leden 18, 2016, 12:18:35 odpoledne »
Nevíte někdo o někom ze severních čech, kdo by mi mohl seřídit karburátory na Pegasu 98 ? Sám si na to netroufám.....

Popřípadě je možné poslat demontované karburátory někomu k seřízení?

Díky
Jsem z okresu Most a právě se o to pokoušim.Viz příspěvkz víš s foto

Offline Tommy_SCA

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
  • Mé moto viz odkaz :)
    • MOJE MOTO-rkari.cz
Re:KARBURATORY
« Odpověď #39 kdy: Leden 18, 2016, 12:23:30 odpoledne »
No já jsem to už v jednom servisu tady měl, ale stále to není 100% proto bych to dal k seřízení někomu kdo s tímto typem má zkušenosti. Klidně bych to kamkoli po ČR poslal aby mi to seřídili.....

Ladislav

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #40 kdy: Leden 18, 2016, 12:34:26 odpoledne »
No já jsem to už v jednom servisu tady měl, ale stále to není 100% proto bych to dal k seřízení někomu kdo s tímto typem má zkušenosti. Klidně bych to kamkoli po ČR poslal aby mi to seřídili.....
Zkus nick-Nora,Jura,Zedon atak.

findejs1310

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #41 kdy: Leden 18, 2016, 06:00:13 odpoledne »
No já jsem to už v jednom servisu tady měl, ale stále to není 100% proto bych to dal k seřízení někomu kdo s tímto typem má zkušenosti. Klidně bych to kamkoli po ČR poslal aby mi to seřídili.....
Ahoj Tommy
Ja osobne jsem nechal karbce vycistit v servisu protoze jsem se bal ze kdyz v nich bude neco poskozeny budu nekde shanet nejaky dily.
A v servisu se o to postarali.
Jinak jedna vec je vycisteni coz neni takovy problem ale seridit bohatost je urcite lepsi na motorce na ktere to jezdi.Takze nevim jestli posilat to nekam postou
je rozumne  ???
Ne vsichni maji bohatost nastavenou stejne.
No a jestli ti v servisu nastavili bohatost podle manualu tak se nedivim...me to taky neprislo idealni.
Jura
« Poslední změna: Leden 18, 2016, 09:18:30 odpoledne od findejs1310 »

findejs1310

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #42 kdy: Leden 18, 2016, 09:22:20 odpoledne »
Lado
Ta ohnuta hadicka na foto c.2 musi byt otevrena.
Jura

Offline Tommy_SCA

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 40
  • Karma: 0
  • Mé moto viz odkaz :)
    • MOJE MOTO-rkari.cz
Re:KARBURATORY
« Odpověď #43 kdy: Leden 19, 2016, 06:15:17 dopoledne »

Ahoj Tommy
Ja osobne jsem nechal karbce vycistit v servisu protoze jsem se bal ze kdyz v nich bude neco poskozeny budu nekde shanet nejaky dily.
A v servisu se o to postarali.
Jinak jedna vec je vycisteni coz neni takovy problem ale seridit bohatost je urcite lepsi na motorce na ktere to jezdi.Takze nevim jestli posilat to nekam postou
je rozumne  ???
Ne vsichni maji bohatost nastavenou stejne.
No a jestli ti v servisu nastavili bohatost podle manualu tak se nedivim...me to taky neprislo idealni.
Jura
[/quote]

Díky za reakci, no bohatost jsme poté vyřešili a nastavili cca na 3 a 1/4 otáčky, trochu se to zlepšilo ale zásadní problémy to má stále. Hlavně mě štve špatné startování když to stojí v chladnějším počasí (stačí noc kdy bylo třeba 10st., nebo delší stání) a také větší spotřeba - cca 8l/100. Občasné střílení do výfuku je asi v normě ;)

Ladislav

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #44 kdy: Leden 19, 2016, 08:33:49 dopoledne »
Lado
Ta ohnuta hadicka na foto c.2 musi byt otevrena.
Jura
[/quote
Juro díky za info.Takže jak je na fotce jedna ukázáno na spodky karburátorů.Tam maj být ty dvě hadičky spojené do jedný a zakončeeny zpětnym ventilkem?