Autor Téma: KARBURATORY  (Přečteno 98037 krát)

matus.gres

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #120 kdy: Červen 13, 2017, 03:56:49 odpoledne »
mam taký problém, po vyčistení karburátorov a nastavení plavákov mi motorka začne vynechávať resp cuká ako keby nedochádzal benzín od 6- 7000rpm, proste začne cukať a nema už žiaden výkon, hladiny som kontroloval, príruby tiež, "o"kružky tesnia slušne, tak neviem kde je problém, sviečka bola jemne bilehnedá, nepodsava vzduch nikde, nestretol sa s tým niekto? Vdaka

Dan

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #121 kdy: Červenec 27, 2017, 10:03:41 dopoledne »
Nestíhá dotékat benzín. V T kusu na přívodu benzínu do karburátorů je sítko, bude ucpané. U sebe jsem ho vyndal úplně...  ;)

matus.gres

  • Host
Re:KARBURATORY
« Odpověď #122 kdy: Červenec 30, 2017, 11:44:11 dopoledne »
to som vyčistil, ale bez zmeny, skúsim ho vybrať

Offline liberoe12

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:KARBURATORY
« Odpověď #123 kdy: Duben 29, 2018, 10:37:56 odpoledne »
Tak jsem nasadil karburátory ,nasadil zpětný ventilek,dal novou svíčku.Motorka chytá na brnk.Ale ted prozměnu se rozžhavujou svody do ruda a moto pochvilce chcípne.Tak zase někde chyba

Čau Ladislave, chci se zeptat jestli jsi nějak vyřešil to žhavení svodů a chcípání? Mám Pegaso r.v. 1999 a po studeném startu se sytičem mi začnou žhavit svody a když stahuju sytič, tak vždy
kolem 2000 - 1800ot motor chcípne. Nenechám bohužel motor ani ohřát, protože mám strach z těch svodů. Neměl bys nějakou radu. Už si s tím opravdu nevím rady.
Díky, Michael.