Autor Téma: Chybové kódy 31až 36  (Přečteno 12041 krát)

senkyr21

  • Host
Chybové kódy 31až 36
« kdy: Září 01, 2016, 12:48:18 odpoledne »
Dobrý den. Mám Pegaso ie rv. 2002 a stále mi svítí kontrolka vstřikování. Po vyblikání diagnostika ukáže chybové kódy 31,32,33,34,35,36. Dle manuálu jsem zjistil že se jedná o okruh vstřikovače 1 a 2. Dále mi motorka chcípá za teplého motoru  při nízkých otáčkách jako například při dojíždění ke křižovatce, vymáčknutí spojky nebo volnoběhu. Nastartovat pak jde ale dlouho točí startér... Řešil někdo podobný problém? Může to mít souvislost s tou chybou vstřikovačů?

Offline dragon

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re:Chybové kódy 31až 36
« Odpověď #1 kdy: Září 05, 2016, 08:19:12 odpoledne »
Tak to chcípání u pega i.e už řešíme skoro rok. Třikrát v servise údajně vše vpořádku? Pak klekla volnobježka a při výměně v kruhu rodiném snímač otáček velkej šponovej ježek a najednou to nechcípe. Zatím je to ve fázi testování a ta kotrolka vstřikování projistotu nesvýtí vubec tak nevým kde hledat chybu a co se těch kódú týče sem ztoho jelen. Jaks to vyblikal. Můžeme si zavolat zatím email rosta.skalky @seznam .cz

pard.

  • Host
Re:Chybové kódy 31až 36
« Odpověď #2 kdy: Září 05, 2016, 09:08:01 odpoledne »
a  co příruby ssání- koukal jsi na ně??? Nejsou někde řízlý, či jinak nětěsný?? Už jsem je měnil, poněvadž mi to taky chcípalo a sem tam mi to pšouklo so sání. Nebylo to ani vidět, přišel jsem na to náhodou.  Toť jen poznámka- samozřejmě to může být  docela něco jiného- ale co kdyby. Hodně štěstí přeju.
« Poslední změna: Září 05, 2016, 09:09:29 odpoledne od pard. »

senkyr21

  • Host
Re:Chybové kódy 31až 36
« Odpověď #3 kdy: Září 05, 2016, 09:24:02 odpoledne »
Tak teda chcípání se mi už taky podařilo vyřešit, přesně jak píšeš snímač byl zasviněnej.. Ne teda šponama ale olej s prachem..otestoval jsem to cca 100 km a 10 startování a úplně bez sebemenší chyby a nějakého chcípnutí, prostě jede jak má. Akorát ta blbá kontrolka svítí pořád po nastartování a diagnostika chyby vybliká stále 30-kové což jsou dle manuálu okruhy vstřiků - zkusil jsem  i podle manuálu vstřikovače proměřit odporově a hodnoty jsou přesně jak mají být. Tak nevím v čem je zakopanej pes. Jinak PARD. na kolik vyšly ty příruby a kde jsi je kupoval?

senkyr21

  • Host
Re:Chybové kódy 31až 36
« Odpověď #4 kdy: Září 05, 2016, 09:41:50 odpoledne »
Jinak to vyblikání těch chyb je pěkně popsané v servisním manuálu na straně 160 a dál ale je v AJ, ale dá se stáhnout i taková zjednodušená verze v Čj myslím i tady na pegasoclubu

pard.

  • Host
Re:Chybové kódy 31až 36
« Odpověď #5 kdy: Září 05, 2016, 11:01:56 odpoledne »
pro šenkýře: příruby jsem objednal  u  part depot- za jednu chtějí neuvěřitelnejch 1860kč- ovšem pozor- je to i s poštovnym- no tak nekup to, že. Ale je fakt, že vyhrožovali, že  budou do tří neděl, ale do tří dnů byly doma.  No jo- máme  temperamentní italky, no- můžeme očekávat i nemožný. Mějte se náramně.

Offline dragon

  • Registrovaný člen
  • *
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re:Chybové kódy 31až 36
« Odpověď #6 kdy: Září 07, 2016, 02:37:02 odpoledne »
Ahoj ten part-depot je sice skvělej že seženeš dost nových dílú ovšem za takový prachy jakoby to bylo na novynku roku a né na dvacetiletej stroj. Dají se koupit dobrý díly aji od rozebýračú ale tam zase záleží na koho kápneš protože dovezou pego za pár éček a tady rozprodávaj za takový pálky že to hraničí z rozumem ale to asi všichni co sem tam něco schání dobře znaj.

zdeno255

  • Host
Re:Chybové kódy 31až 36
« Odpověď #7 kdy: Březen 04, 2017, 04:38:29 odpoledne »
Mám menší veľký problém s Pegasom IE. Po vyblikaní mi píše hádam všetky snímače aj vstrekovače. Neviete kde môže byť chyba alebo aspoň od čoho začať? Po pre meraní majú všetky správne hodnoty. Na motorke bola odpojená kontrolka. Motorka ide ale zle štartuje.