Anketa

Dobrý den, pánové Pego 650i.e. 2001 nedobíjí a dneska když jsem sundal nádrž, abych prošel kabely tak po zpětném nasazení nádrže už starter ani necukne. Je pouze slyšet cvaknutí slabounce. S čím jsem mohl hnout. Děkuji předem

Dobíjení
1 (50%)
Starter
1 (50%)

Celkem hlasů: 1

Autor Téma: Nedobíjí, teď už ani netočí  (Přečteno 12055 krát)

Blaťák

  • Host
Nedobíjí, teď už ani netočí
« kdy: Březen 28, 2016, 06:00:25 odpoledne »
Dobrý den, pánové moje Pego 650 i.e. 2001 nedobíjí a dnes když jsem sundal nádrž, abych prošel kabely, tak po nasazení nádrže zpět už startér ani necuk.S čím jsem mohl hnout. Po stisknutí startu je slyšet slabé cvaknutí a čerpadlo. Děkuji předem

findejs1310

  • Host
Re:Nedobíjí, teď už ani netočí
« Odpověď #1 kdy: Březen 28, 2016, 07:08:55 odpoledne »
Nazdar
Predpokladam ze mas nabitou  a zmerenou baterii a v tom pripade je zbytecne zakladat anketu ne?!
Pri startu te dobijeni nemusi zajimat.Pokud nemas v haaji starter tak mas v riti rele starteru.
A pro jistotu projdi pojistky...mela by to byt 30A.No a pokud jsi nezmeril baterii a je v hajz.lu tak tezko muzes dobijet kdyz nemas co.Je pekne ze jsi sundal nadrz ale nenapsal jsi zadne dulezite informace.
Jura
« Poslední změna: Březen 28, 2016, 07:13:36 odpoledne od findejs1310 »

Blaťák

  • Host
Re:Nedobíjí, teď už ani netočí
« Odpověď #2 kdy: Březen 28, 2016, 08:32:56 odpoledne »
Baterie je nová,po zimě, dobitá. Při první jízdě jsem nějak neregistroval, že mi nezhasla kontrolka diagnostiky, až se mi vytloukla baterie. Doma jsem opět nabil a potom jsem přišel na to, že mi nezhasíná kontrolka. Pojistka byl ok, co jsem tady vyčetl tak jsem jako nejméně náročné zkusil jít po drátech, ukostření, spoje. Přesto kontrolka nezhasla. Po nasazení nádrže navíc netočí, sundal jsem jen ty tenké hadičky. Zatím byla spolehlivá. 

zdeno255

  • Host
Re:Nedobíjí, teď už ani netočí
« Odpověď #3 kdy: Březen 29, 2016, 10:20:23 dopoledne »
Zober napr káble z auta a napoj to na autobatériu. Ak netočí máš zlé relé alebo si niekde odpojil alebo odtrhol káble. Zober voltmeter a zmeraj dobíjanie.

Blaťák

  • Host
Re:Nedobíjí, teď už ani netočí
« Odpověď #4 kdy: Duben 02, 2016, 11:40:43 dopoledne »
Startér jsem vyndal je v pořádku, relé jsem dal nové, ale prostě nejde proud do startéru. Relé ani necvakne. Asi to hodím ze skály.

zdeno255

  • Host
Re:Nedobíjí, teď už ani netočí
« Odpověď #5 kdy: Duben 02, 2016, 08:00:52 odpoledne »
Tak skontroluj tlačítko štartéra a choď po vodičoch.