Autor Téma: Benzín na motoru  (Přečteno 9188 krát)

Martin

  • Host
Benzín na motoru
« kdy: Březen 27, 2016, 05:27:48 odpoledne »
Zdravím všechny. Koupil jsem pegaso a jak ho postupně připravuju na sezonu tak mi zacal vadit flek na levým víku motoru. Teče na to pravděpodobně benzín, nebo nevím co by to mohlo být jinýho. Je to z přepadový hadičky který dle mýho vede z karburátoru. Až se dostanu do garáže nafotím to.
Neví někdo čím to může být? Špatná hladina? Je to vůbec přepad nebo co to je?
A jak to dostat z toho víka?
Díky, Martin

Offline magi

  • Pravidelný návštěvník
  • **
  • Příspěvků: 54
  • Karma: 3
Re:Benzín na motoru
« Odpověď #1 kdy: Březen 27, 2016, 08:14:30 odpoledne »
Ahoj,me to delava uplne plna nadrz,kdyz postavim motorku na bocni stojan...Na hlavnim je vse o k,takze netankuji "plnou". :)

findejs1310

  • Host
Re:Benzín na motoru
« Odpověď #2 kdy: Březen 27, 2016, 08:25:48 odpoledne »
Ahoj
Spatna hladina plovaku v kombinaci s opotrebovanym jehlovym  ventilem.I spotrebu bys mel mit vetsi.
Ale hadicka  od prepadu ma byt az dole pod motorem.
Jura

Martin

  • Host
Re:Benzín na motoru
« Odpověď #3 kdy: Březen 28, 2016, 11:14:01 dopoledne »
Zatím jsem na ní jen dojel v zimě domu, takže spotřebu nevím. Ale podle předchozího majitele byly loni na jaře seřízený karburátory v servisu  :-X  Ale díky za rady mrknu na to.
A čistili jste to někdo?

Martin

  • Host
Re:Benzín na motoru
« Odpověď #4 kdy: Březen 28, 2016, 11:18:15 dopoledne »
A ještě nechci zakládat hned další téma. Ale všiml jsem si, že hodně starších pegas ma přední vidlice "popuštěný" v brýlích. Je to tak cca o 1-2 centimetry ale přijde mi to divný. Taky jsem to měl, udělal jsem teď repas tlumičů protože tekly a dal je normálne vrchní hranou na hranici brýlí. Ale při projetí se mi zdálo že se lehce zhoršily vlastnosti.
Máte nějakou zkušenost?