Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Pegaso 650 Cube a IE / Re:Bocni stojan
« Poslední příspěvek od pavel d kdy Červen 22, 2022, 07:13:33 dopoledne »
Je tou vnitřní zesílená, jednoduchá by tě stojánek neudržela a na nerovnostech by se pohyboval. A to třeba v náklonu nechceš.  :D
2
Pegaso 650 Cube a IE / Otackomer
« Poslední příspěvek od gammar kdy Červen 20, 2022, 11:00:12 odpoledne »
Ahoj, uz jste nekdy videli, ze jen tak praskla rucicka otackomeru? Navrhujete vymenit cely budik, nebo to nejak rozebrat a rucicku slepit? Kudy se do toho vubec leze? Spodem, nebo horem?
Predpokladam. ze to ma jeste mechanicky nahon, ale premyslim, ze by se dal vymenit za elektronicky, ktery se pripojuje k civce. Ale zase by moc neladil s tachometrem.
3
« Poslední příspěvek od gammar kdy Červen 20, 2022, 10:50:12 odpoledne »
Ahoj, pravdu mas. Nasel jsem par fotek a opravdu ta v te gume ma byt chycena jak pises. Pravdepodobne je opravdu k hlavnimu stojanu, ale normalne se pouziva na ten bocak.
Popravde, nikdy jsem nevidel pruzinu, ktera ma v sobe jeste jednu slabsi a ponekud mi unika smysl.
4
« Poslední příspěvek od pavel d kdy Červen 20, 2022, 01:01:07 odpoledne »
Ahoj,
podle mého máš jen posunutou tu vnitřní pružinu. Je tam dvojitá i na tom manuálu. Chyť oba háčky a natahni na čep stojánku. Možná podle fotky tam máš pružinu z hlavního stojanu. Obě jsou dvojité, ta na hlavím je v gumě. Já už Pegaso nemám, tak nedokážu porovnat.
5
Pegaso 650 Cube a IE / Bocni stojan
« Poslední příspěvek od gammar kdy Červen 17, 2022, 05:33:49 odpoledne »
Ahoj zavodnici, tak se mi bohuzel vylomil cep na bocnim stojanu, kde je chycena pruzina. Pujde to bezpecne privarit?
Navic mi vubec neni jasne, jak tam ma byt ta pruzina uchycena. Vyfotil jsem, co tam mam ja. Je takova dvojita, ma 2 uchyty nahore a 2 dole. Vubec to neodpovida obrazku v manualu. Tam je totiz jednoducha pruzina a nad stojanem je tam videt jeste druha, takova jakou mam ja, ale ta neni dle obrazku vubec uchycena za tim spinacem stojanku, ale uplne jinde a ani neni poznat, k cemu tam vubec je. Ja mam jedem z tech koncu tam, co by mela byt ta obycejna pruzina.
Znamena to, ze mi chybi ta jednoducha pruzina, nebo jak to tam ma byt?
Predem diky a zdar.

6
Pegaso 650 Cube a IE / Voda v oleji
« Poslední příspěvek od Ifin kdy Červen 16, 2022, 02:40:57 odpoledne »
Tak mám emulzi na víčku a lehce ubývá voda. Zřejmě fouklo těsnění pod hlavou. Našel by se někdo ochotný na opravu? Nejlépe z Pardubic a okolí... Samotnému se mi do toho moc nechce, v životě sem motor nerozebíral.
7
Srazy / Re:Podzim 2022
« Poslední příspěvek od gigi650 kdy Červen 16, 2022, 11:21:45 dopoledne »
Jak brzo,aby pak nebylo pozdě! :o 
8
« Poslední příspěvek od findejs1310 kdy Červen 09, 2022, 07:23:54 odpoledne »
No totoook? Tak brzoooooo? Tak jo teda  :)
10
« Poslední příspěvek od gigi650 kdy Červen 01, 2022, 01:21:01 odpoledne »
Paráda, mě se to líbí a zamlouvám chajdu. Toníku, pojedeš na sraz a půjdeš semnou do chatky? ;)
Stran: [1] 2 3 ... 10