Motorky > Pegaso 650 Cube a IE

Přehřívání elektriky

<< < (2/3) > >>

Mikrutace:
Mě se dobíjení "opravilo" až napojení přes rele. Myslím, že je plánek va FB ve skupině Aprilia Pegaso.

Jary:
Ano ve skupine na FB tento problem řešil Martin Trpák  ;)

Ensferi:
Předělal jsem to na relatko a dobíjí to v pohodě, jen začal šíleně hřat regulátor, tak jsem ho soupl tam asi kde má být, na držák nad vyfukem a udělal jsem ještě jednoduché odstineni mezi vyfukem a regulátorem a zatím to dobíjelo v pohodě.  Jen už mi ta špatná elektrika stihla oddelat kompletně volnobezku..  Takže schanim novej startér, magneto, ozubené velké kolo..  No komplet volnobezku..  Nevíte o někom kdo prodává slušné použité díly?  Díky moc

JIRKAOLO:
Jakou má elektrika souvislost s volnoběžkou ta odchází pomaličku a jistě s každým startem a vypnutím motoru takže to bylo asi načasované ne.

Ensferi:
Jistou souvislost má, jen tak nepoznáš že se ti málo dobíjí baterka a při startu nevydá potřebnou energii takže startér nemá takovou sílu jakou by měl mít a slzycky špatně zapadnou a tím se opotrebuji. Volnobezka je stavěna tak aby vydržela a ne aby se každých 20k km měnila.. Ale za určitých podmínek..  A italská elektrika není úplně nejlepší  ;D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi