Autor Téma: rada pro načtení kódu z řídící jednotky  (Přečteno 11899 krát)

Čusbus

  • Host
rada pro načtení kódu z řídící jednotky
« kdy: Březen 22, 2015, 09:02:55 odpoledne »
Zdravím pegasáci :)potřeboval bych po někom radu jak vyčíst z řídící jednotky chybu kódu,rozsvítila se mi kontrolka vstřiku a když se dostanu do servisního menu propojením pinu vybliká mi to tyto čísla první 10krát krátce a pak to začne vyblikávat tyto čísla 4,6,5,7,9,8 všechno dlouze a pak to přestane neví tady náhodou někdo co a v čem hledat závadu?Díky moc předem :) ;)

dzonyy

  • Host
Re:rada pro načtení kódu z řídící jednotky
« Odpověď #1 kdy: Březen 23, 2015, 09:39:06 dopoledne »
Ahoj,
robíš to žiaľ zle. NAŠTUDUJ SI RIADNE NÁVOD. Pripájam ti sem návod, ako sa má správne robiť diagnostika. Pozri si prílohu.
« Poslední změna: Březen 23, 2015, 09:40:12 dopoledne od dzonyy »

Čusbus

  • Host
Re:rada pro načtení kódu z řídící jednotky
« Odpověď #2 kdy: Březen 23, 2015, 08:52:38 odpoledne »
tak přesně takto to dělám,ale nejsem schopen z těch kódů řídící jednotky nic vyčíst nahrával jsem to i na video na mobil ale bliká to jak o život a nic z toho nedavá smysl.. :-[

dzonyy

  • Host
Re:rada pro načtení kódu z řídící jednotky
« Odpověď #3 kdy: Březen 24, 2015, 03:25:31 odpoledne »
Ahoj,
a nevymazal si už chybu, chyby ???  Ak nie, tak ich vymaž, ak sa znova kontrola nerozsvieti, kašli na to.

zdeno255

  • Host
Re:rada pro načtení kódu z řídící jednotky
« Odpověď #4 kdy: Březen 04, 2017, 04:47:15 odpoledne »
Ako sa dajú vymazať chyby? Má to vôbec pamäť chýb?  Neblikajú iba prítomné poruchy a ak je odstránená tak nebliká?

zdeno255

  • Host
Re:rada pro načtení kódu z řídící jednotky
« Odpověď #5 kdy: Březen 06, 2017, 11:26:42 dopoledne »
Už som na to prišiel. Treba nechať doblikať chyby a potom znova na 12s prepojiť v konektore piny. Tým sa chyby zmažú.